למה פוליגון (MATIC) עלול לספוג מכה לאחר הזינוק האחרון במחירים?

המחיר של פוליגון זינק ביותר מ-20% ב-24 השעות האחרונות. בעוד ששוק הקריפטו העולמי רשם ירידות לאחר פרסום נתוני המדד.

מטבע פוליגון מאטיק (MATIC) רשם זינוק במחירים של יותר מ-22% בשבעת הימים האחרונים. קפיצת המחירים האחרונה סייעה ל-MATIC למחוק את הפסדי העבר שלה. עם זאת, הנתונים מצביעים על כך שייתכן שצינון מתקרב.

MATIC עלה ב-20% ב-24 השעות האחרונות

לפי ה-Santiment, מחירו של פוליגון זינק ביותר מ-20% ב-24 השעות האחרונות. בעוד ששוק הקריפטו העולמי רשם ירידות לאחר פרסום נתוני המדד. שווי השוק המצטבר של הנכסים הדיגיטליים זינק בכ-3% ועמד על 892 מיליארד דולר ביום האחרון.

בינתיים, מאטיק מסתמן כאחד המטבעות המרוויחים ב-30 הימים האחרונים. המטבע קפץ ב-43% באותה תקופה.

עם זאת, הנתונים מצביעים על כך שזה הזמן להיות זהיר כמשקיע שכן מספר הסוחרים הממוצע גדל ביותר מ -28% על המצולע ב -30 הימים האחרונים. היא הוסיפה כי זוהי הרמה הגבוהה ביותר מאז אוקטובר וייתכן שתידרש התקררות. בינתיים, היחס התוך-יומי של MVRV עומד על 28.46%.

פוליגון נסחר במחיר ממוצע של 0.62 בזמן הכתיבה. הוא עלה ביותר מ-15% ביממה האחרונה. נפח המסחר של מאיטיק (MATIC) ל-24 שעות ביממה זינק ביותר מ-106% ועמד על 1.22 מיליארד דולר.

קשור: סקירה על מטבע הקריפטו מאטיק (MATIC (Polygon ואיך לקנות

למה המחיר של פוליגון מזנק?

הזינוק האחרון במחירים מגובה בהכרזות האחרונות של הרשת. עם זאת, לווייתני מטבע את'ריום המובילים היו גם הם על הצטברות רחבה של מטבע MATIC.

לפי נתוני הלווייתנים, פוליגון הפכה את מטבע BAT עבור המטבע הנסחר ביותר מבין הגדולים מבין 1000 הלווייתנים. עם זאת, מאטיק (MATIC) נחת גם על המספר של 10 המטבעות המובילים שנרכשו על ידי 500 ארנקי ה-ETH המובילים במהלך 24 השעות האחרונות.

לווייתן את'ריום בשם "BlueWhale0097" קנה מטעבות MATIC בשווי של כ-5.52 מיליון דולר במספר עסקאות. בינתיים, 100 לווייתני ה-ETH המובילים מחזיקים במצטבר במטבעות פוליגון בשווי של כ-60.2 מיליון דולר.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.