חברת האנרגיה המובילה בארה"ב תדון בכריית ביטקוין עם אילון מאסק

 דיוק אנרג'י חוקרת כעת כריית ביטקוין.

חברת האנרגיה האמריקאית המובילה דיוק אנרג'י בוחנת את כריית הביטקוין כחלק משילובה באסטרטגיית התגובה שלה לביקוש. יתר על כן, החברה רוצה גם לדון בחשמול התחבורה והדה-קרבוניזציה של הרשת עם מנכ"ל טסלה אילון מאסק.

דיוק אנרג'י בוחנת הזדמנויות לכריית ביטקוין עם מאסק

אנליסט התעריפים המובילים והאסטרטגיה הרגולטורית של דיוק אנרג'י, ג'סטין אורקני, צייץ ב-4 ביוני על שיתוף הערות על חשמול התחבורה ודה-קרבוניזציה של רשת החשמל באמצעות כריית ביטקוין.

יתר על כן, הצוות שלו רוצה גם לדון כיצד כריית ביטקוין יכולה להגביר את האימוץ על גגות סולאריים של טסלה.

"@elonmusk – אשמח לשתף הערות על האופן שבו כריית ביטקוין יכולה להקל על חשמול התחבורה והדה-קרבוניזציה של הרשת. אפילו לאפשר אימוץ מהיר יותר של טסלה על גגות סולאריים."

ג'סטין אורקני אישר מוקדם יותר כי דיוק אנרג'י חוקרת כעת כריית ביטקוין. למעשה, הצוות שלו בוחן כיצד ביטקוין יכול לפתור את הבעיות העומדות בפני הרשת ככל שהחדירה המתחדשת תגדל. חוסר האיזון ברשת החשמל ובעיות אחרות רק יחמירו ככל שנתקרב ליעדים מתחדשים.

תוצאות המחקר יראו כיצד לקלוט כורים ברשת לפני שהם מתרחבים להמונים. החברה ממנפת את המיקרו-רשת שלה עם מקורות אנרגיה שונים כדי לערוך בדיקות כדי למדוד את ההשפעה הכרוכה בכמה רמות של כורים.

"אנו בוחנים מושגים כלליים של 'phasing' לקוחות … אני עובד על מחקר תגובה לביקוש לביטקוין על הכללת יכולת כריית ביטקוין במערכת שלנו עם עין לכיוון פונקציונליות התגובה לביקוש … אנחנו מקווים לעשות בדיקה טכנולוגית".

קשור: האקר מנסה לשחזר 'מיליונים' בביטקוין שאבד, זה הסכום שהוא הצליח לשחזר

אסטרטגיית הדה-קרבוניזציה של רשת החשמל

דיוק אנרג'י גם מספקת חשמל למספר כורי ביטקוין בקנה מידה קטן יותר. הרעיון של כורי קריפטו ברשת יכול לשפר את אספקת החשמל ולמזער הפסקות חשמל.

הוא מאמין שיוזמות כמו תגובה לביקוש עם כורים יכולות לסייע במניעת לחץ על תשתיות החשמל. כמו כן, יכול לעזור לכורי ביטקוין, טסלה כבר עובדת עם Blockstream ו-Block על פרויקט כריית ביטקוין. העבודה עם דיוק אנרג'י יכולה להיות מצוינת עבור שתי החברות. הוא מאמין שיוזמות כמו תגובה לביקוש עם כורים יכולות לסייע במניעת לחץ על תשתיות החשמל. כמו כן, יכול לעזור לכורי ביטקוין ולשוק.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

. $קורס מסחר בכתובת אינטרנט (דומיין) - לייצר הכנסה ענקית בהשקעה של 3 דולר$ לפרטים<--