מחירי קרקעות המטאוורס זינקו ב-879% מאז 2019

אמנים ומותגים כבר הצטרפו למהפכת המטאוורס. ג'יי.פי מורגן הפך לבנק הראשון שנכנס לעולם הווירטואלי על ידי סגירת חוזה שכירות נכס לשנה.

ה-מטאוורס הוכיח את עצמו כנקודה חמה ומרכזית עבור תעשיית הנכסים הדיגיטליים המתפתחת. עם זאת, לאורך זמן, מחירי הנדל"ן הווירטואלי עלו על צמיחת המחירים של מחירי הנדל"ן המסורתי בפער גדול.

צמיחת מחירי הקרקעות הווירטואלית מנצחת את הנדל"ן הפיזי

הרבה חברות גדולות בתעשייה, אמנים ומותגים כבר הצטרפו למהפכת המטאוורס. ג'יי.פי מורגן הפך לבנק הראשון שקפץ לעולם הווירטואלי וחתם על חוזה שכירות נכס וירטואלי לשנה. היא גם דיווחה כי מטאנומיקה יכולה להציע הזדמנויות של טריליון דולר בהכנסות שנתיות.

לפי דו"ח של חברת Chainalysis, מחירי הנדל"ן הווירטואליים זינקו ב-879% מספטמבר 2019 עד מרץ 2022. מצד שני, מחירי הנדל"ן הפיזיים זינקו ב-39%. לפי מדדי המעקב, הצמיחה במחירי הנדל"ן הווירטואליים הצליחה לעלות על מספר הנכסים הפיזיים ב-532%.

לפי המחקר, נדל"ן וירטואלי מבוסס בלוקצ'יין (VRE) מציע מוצרים ושירותים רבים ושונים למשתמשים. בינתיים, התכונה של גישה לאירועים פרטיים ולקהילות מגודרות NFT הוכיחה את עצמה כמניע הגדול לביקוש שלה.

קשור: מדריך למתחילים: איך לקנות קרקע וירטואלית מטאוורס (metaverse)

דמי העמלה ממלאים תפקיד חשוב במטאוורס

ההבדל העיקרי בתמחור הקרקע בין מטאוורס שונים הוא הבלוקצ'יין. צ'יאנליז מדגישה כי לשימוש באת'ריום (ETH) וסולנה (SOL) יש הפרש מחירים עצום. כאשר ל-ETH יש עמלת גז שנעה בין $5 ל-$50, העמלות של SOL עומדות בממוצע על 0.00025 דולר.

בינתיים, מטאוורס המבוססת על פלטפורמות אתריום כמו Otherdeeds ו-Decentraland אשר השתלבו לאחרונה עם פוליגון כדי להוריד את דמי עמלת הגז. עם זאת, הפער בין העמלות הגבוהות יכול להסביר את הפופולריות ואת תוכנית המונטיזציה של הספקים.

הדו"ח מזכיר כי ה- NFTs של מועדון היאכטות של הקוף המשועמם (BAYC) בשיתוף פעולה עם אני בידור ומותגים אחרים. מה שעזר להם להשיג 310 מיליון דולר במכירות קרקעות המטאוורס. BAYC מכרה נכסים המשמשים כשטרות ל-55,000 מגרשים דיגיטליים במטאוורס שלהם. דווח כי חלקת אדמה עלתה כ-5,800 דולר במטבע המקומי שלהם, ApeCoin באותה תקופה.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.