מחיר טרה USTC מרקיע שחקים ב-75%; האם הוא יתאושש יותר?

על פי אתר ה-Santiment, קהילת הקריפטו נטשה את אסימוני טרה USTC בגלל התנודתיות הגדולה.

המטבעות שקרסו של טרה טרה קלאסיק USD (USTC) ו-טרה קלאסיק (LUNC) שגרמו לקריסת שוק הקריפטו רשמו זינוק עצום במחירים בימים האחרונים. בינתיים, גם מחירי לונה 2.0 קפצו בכ-30% בשבעת הימים האחרונים.

מחיר LUNC עלה ב-41%

על פי ה-Santiment, קהילת הקריפטו נטשה את מטבעות טרה בגלל התנודתיות הגדולה. עם זאת, LUNC ו-USTC רשמו זינוק במחירים של 107% ו-320%, בהתאמה ב-55 השעות האחרונות. קפיצה זו עשויה להגביר את תשומת הלב בקרב הסוחרים בקרוב.

בהתאוששות מההתרסקות ההיסטורית של טרה שאמור להיות מטבע יציב, מחירי USTC עלו ב-900% בשבעת הימים האחרונים. נפח המסחר שלה ל-24 שעות ביממה זינק ב-285% ועמד על 379.1 מיליון דולר. TerraClassicUSD נסחרת במחיר ממוצע של 0.083 דולר, נכון לזמן הכתיבה.

לפי התאריך, שווי השוק שלה עלה ב-400 מיליון דולר ב-24 השעות האחרונות. כיום הוא עומד על 854.2 מיליון דולר. הזינוק הזה עזר למטבע להיכנס ל-50 רשימות הקריפטו הגדולות ביותר.

גם המחירים של טרה קלאסיק עלו ב-41% ב-24 השעות האחרונות. נפח המסחר של LUNC ל-24 שעות ביממה זינק ב-100% ועמד על 969 מיליון דולר. עם זאת, הוא נסחר במחיר ממוצע של 0.00012 דולר, נכון לזמן הכתיבה.

קשור: מדריך: איך לקנות טרה לונה החדש (LUNA 2.0)

פרויקט מטאוורס מקבל את טרה LUNC

בינתיים, פרויקט המטאוורס שהושק לאחרונה, StarShip הכריזה על יישום LUNC באקוסיסטם שלה. זה יתקבל כאחד מצורות התשלום. החברה תשרוף את 1.2% ממבע טרה קלאסיק שיתקבלו כתשלומים. מהלך זה בהחלט יסייע בצמצום היצע המטבעות הקיים.

מה שהפך להיות קשה למשקיעים להחליט אם להשקיע במטבע או לא. מכיוון שהמגמה הנוכחית מרמזת על כך שהמחירים עשויים לקפוץ עוד יותר, אך הקריסה האחרונה מנעה מהם לקחת את הסיכון.

מגמה אחרונה זו סייעה ל-לונה 2.0 החדש של טרה לרשום את זינוק המחירים. מחירו של לונה (LUNA) זינק ב-15% ביממה האחרונה ונסחר במחיר ממוצע של 2.57 דולר. עם זאת, הוא עדיין בירידה ב-86% ממחירו הגבוה בכל הזמנים של 19.4 דולר.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.