בית המשפט מורה על פירוק קרן Three Arrows Capital , מזה יעשה לשוק הקריפטו?

מהלך זה עלול להעמיק את המשבר שכבר מתמודד עימו מרחב הקריפטו.

על פי הדיווחים, קרן הגידור הקריפטו Three Arrows Capital (3AC) צנחה לפירוק, לפי דיווח של סקיי ניוז. מהלך זה עלול להעמיק את המשבר שכבר מתמודד עם מרחב הקריפטו.

פירוק Three Arrows Capital (3AC)

לפי הדו"ח, שותפים מארגון Teneo באיי הבתולה הבריטיים התייצבו בתור כדי לטפל בחדלות פירעון של החברה שבסיסה בסינגפור. מוקדם יותר השבוע, וויאג'ר דיגיטל הודיעה כי הוציאה את Three Arrows Capital עם הודעת ברירת מחדל.

החברה מסרה כי אחת מיחידותיה הוציאה ל-3AC הודעת ברירת מחדל בגין חוסר יכולתה להחזיר הלוואה. סכום ההלוואה כולל 15,250 ביטקוין ו-350 מיליון דולר ב-USDC, בשווי של כ-660 מיליון דולר.

הדו"ח הוסיף כי הפירוק עשוי להיות רגע מפתח עבור הסיכויים של מגזר הקריפטו הצומח במהירות. עם זאת, לא היה ברור מה יהיו ההשלכות הכספיות המיידיות על הנושים של Three Arrows.

איפה הכל התחיל ?

עבור "Three Arrows Capital", מצב המשבר החל עם קריסת לונה – LUNA ו-UST במאי. החברה קנתה כסף מהמשקיעים והפקידה אותו בפרוטוקול Anchor.

קשור: האם צלזיוס חייבת 174 מיליון דולר לוויאג'ר דיגיטל?

הספקולציות הן כי Three Arrows Capital לא הודיעה למשקיעים על האינטרסים שלה בפוזיציית UST. החברה השתמשה לכאורה בכספי משקיעים כדי לבנות פוזיציית UST ענקית בפרוטוקול Anchor.

תהליך חדלות הפירעון צפוי להשפיע על מרחב הקריפטו, שכבר מתגלגל מהפסדים וספקולציות על חורף הקריפטו. 3AC רכשה הלוואות ממספר מלווים כולל צלזיוס, FTX, BlockFi, BitMEX ו- Nexo.

סאמי רוסאני, משקיע קריפטו, אמר כי יש צורך ברגולציה נוספת כדי לתת לגיטימציה נוספת לתעשיית הקריפטו.

כמו כן, זה יכול להשפיע על הצעת חוק הקריפטו המוצעת על ידי הסנאטורים סינתיה לומיס וקירסטן גיליברנד. הצעת החוק מתכננת להסדיר מטבעות קריפטו שונים בקטגוריות נפרדות.

הפיקוח הרגולטורי על מטבעות קריפטוגרפיים שונים בתמונה הפיננסית הכוללת עלול להיות מוטל בספק בעקבות פירוקה של 3AC.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.