תחזית אנליסטים: מתי מחיר הביטקוין ישבור את שיא כל הזמנים של 69 אלף דולר?

אנליסטים נותנים תחזיות חזקות סביב מה שיכול להיות השיא הבא של המטבע המוביל ביטקוין. 

מנכ"ל בינאנס, צ'אנגפנג ז'או, מאמין שתעשיית מטבעות הקריפטו עדיין צומחת למרות התנודתיות הגדולה בתקופה האחרונה. הוא גם אמר שהשיא הבא של כל הזמנים בביטקוין יכול להיות אחרי זמן מה. עם זאת, הוא אמר כי חלק מהחברות שהושקו בשיא השוק עלולות לחוות זמנים קשים בהמשך.

שיא כל הזמנים בביטקוין, מה השלב הבא?

בשיחה עם הגרדיאן, ז'או השמיע כמה הערות מעניינות סביב "המופע" הבא של הביטקוין בכל הזמנים. המנכ"ל גם הזהיר כי אף אחד לא יכול לחזות את עתיד הביטקוין, וציין כי השיא הבא בכל הזמנים עשוי להימשך עד שנתיים.

"אני חושב שבהינתן ירידת המחירים הזו, משיא כל הזמנים של 68 אלף ל-20 אלף עכשיו, כנראה שייקח קצת זמן לחזור. זה כנראה ייקח כמה חודשים או כמה שנים".

ז'או הרגיש שמחיר הביטקוין הנוכחי לא רע אחרי הכל, והודה שהטווח של 20,000 דולר הוא נמוך יחסית. אבל, אם היו אומרים לאנשים ב-2018 או 2019 שביטקוין יכול להגיע ל-20,000 דולר ב-2022, הם היו שמחים מאוד, הוא הסביר.

קשור: 5 הלווייתנים האלה מחזיקים מעל 776K ביטקוין (BTC)

תחזית אפשרית? שיא הביטקוין הבא סביב 420 אלף דולר?

למרות שלא ברור בדיוק מתי יהיה השיא הבא של הביטקוין בכל הזמנים, אנליסטים מעניקים תחזיות חזקות סביב מה שיכול להיות השיא. רבים מאמינים שזה יכול להיות בסביבות 420,000 דולר. הוכחה לכך שסטיב, משקיע קריפטו מוכר, אמר את אותו הדבר.

"מכיוון שהביטקוין הגיע ל-69,000 דולר, ברור לי שהיעד הבא יכול להיות רק 420,000 דולר. אין בין לבין. אין אש בלי עשן".

חובב קריפטו אחר, ד"ר ניק, תהה אם שיא הביטקוין הבא יהיה סביב רמת ה-420,000 דולר. באופן דומה, חובבת אחרת בשם רסי חזתה שיא ביטקוין של 420 אלף דולר בהתבסס על הטופ של 69 אלף דולר. "הטופ של ה-BTC היה 69 אלף דולר. במחזור הבא הפיק טופ יהיה 420k , זה ברור".

נכון לכתיבת שורות אלה, הביטקוין נסחר במחיר של 20,715.20 דולר, עלייה של 1.54% ב-24 השעות האחרונות, לפי CoinMarketCap.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.