5 הלווייתנים האלה מחזיקים מעל 776K ביטקוין (BTC)

לווייתני ביטקוין (BTC) לא מפחדים מהתחזיות ומפחד השוק וניצלו את ירידת המחירים הזו על ידי הגדלת אחזקתם.

מחירי הביטקוין (BTC) צנחו ביותר מ-33% ב-30 הימים האחרונים. עם זאת, לווייתני ביטקוין (BTC) ניצלו את ירידת המחירים הזו על ידי הגדלת אחזקתם. לווייתני החזקות ביטקוין הגיעה לשיא חדש.

הארנק מחזיק ב-16% ב-30 הימים האחרונים

ירידת המחירים האחרונה הוכיחה את עצמה כהזדמנות גדולה לצבירה נכסים דיגיטלים עבור הלווייתנים. על פי IntoTheblock, כמות מטבעות הביטקוין המוחזקים על ידי הארנקים עם יותר מ-100 אלף רשמה שיא חדש ביום שישי.

לפי IntoTheblock – מעל 776K BTCs מוחזקים על ידי 5 כתובות בלבד. אחזקתם של ארנקים אלה גדלה ב-16% ב-30 הימים האחרונים. סך ההחזקות בביטקוין מעריך כ-16 מיליארד דולר. זהו סכום עצום המוחזק על ידי כל גורם ומכירת אחזקות אלה יכולים להתגלות כדבר נורא עבור שוק הקריפטו.

מחיר מטבע הקריפטו הגדול בעולם רשם ירידה משמעותית בחודשים האחרונים. הדבר נגרם בשל מכירה המונית של המחזיקים על רקע העלייה הצפויה בריבית הפד. מחיר הביטקוין ירד מטה ונגע ברמת המחירים של 17 אלף ב-19 ביוני 2022.

קשור: חדשות טובות: 50% ממחזיקי ביטקוין (BTC) עדיין ברווח

שיעור המכירה של כורי BTC קופץ ב-100% במאי

חשוב לציין כי שיעור הצבירה זינק בשבוע השני של מאי כאשר מחיר BTC צנח מתחת לרמת המחירים של 35 אלף דולר. עם זאת, הוא צבר תאוצה כאשר מחיר הביטקוין נגע באזור המחיר של 26 אלף דולר.

מחיר הביטקוין צנח ב-5% ביממה האחרונה. הוא נסחר במחיר ממוצע של 20,287 דולר, בזמן כתיבת המאמר. נפח המסחר של BTC ל-24 שעות ביממה ירד גם הוא ב-10% ועומד על 28.3 מיליארד דולר.

לפי דיווח של Arcane research, הכורים מכרו את אחזקת הביטקוין שלהם באגרסיביות בחודש מאי. בארבעת החודשים הראשונים של 2022 מכרו חברות כרייה ציבוריות 30% מהייצור שלהן. עם זאת, קריסת המחירים אילצה את הכורים למכור את אחזקותיהם. חודש מאי רשם שיעור מכירה של יותר מ-100%. היא הוסיפה כי התנאים החמירו בחודש יוני.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.