החיפושים בגוגל "ביטקוין מת" הגיעו לשיא חדש של כל הזמנים

הסנטימנט בקהילת הקריפטו הוא הנמוך ביותר שהיה אי פעם, מה שמוביל לספקולציות חדשות ש-BTC הוא נכס גוסס.

מחיר הביטקוין בירידה (BTC) ומחייה מחדש את הספקולציות המחודשות לגבי מותו של המטבע הקריפטו המוביל, על פי מגמות החיפוש בגוגל.

החיפושים בגוגל אחר "ביטקוין מת" זינקו בשבוע שהסתיים ביום שישי, 18 ביוני, וככל הנראה הגיעו לרמה הגבוהה ביותר שנרשמה. גוגל טרנדס עוקב אחר הנושא במונחי חיפוש לאורך זמן, ומקצה ציונים של 1 עד 100 בהתבסס על המספר הכולל של שאילתות המשתמשים. הנתונים אנונימיים, מסווגים לפי נושאים ומצטברים לפי מיקום.

"ביטקוין מת" השיג ציון של 100 לתקופה שבין 12-18 ביוני בהתבסס על נתונים ראשוניים המשתקפים בקו הגרף. הפעם האחרונה ששאילתת החיפוש קיבלה ציון של 100 הייתה בדצמבר 2017 או לאחר מכן.

קשור: התחזית של CZ: אם היית קונה ביטקוין בכל פעם שיש כותרות כמו 'ביטקוין מת', היית מצליח

תוצאות החיפוש בגוגל משקפות את שיא החרדה של שוק הקריפטו לאחר שבועות של מכירות בלתי פוסקות במחירי הנכסים. הספירלה של הביטקוין כלפי מטה, שנמצאת כעת בחודש השביעי שלה, נבעה אולי משינוי מסיבי במדיניות של הפדרל ריזרב, שהפעיל לחץ כלפי מטה על נכסי הסיכון. הקריסה של המערכת האקולוגית של טרה והשפעות ההדבקה הקשורות אליה היו גם הן גורם תורם. תנאי שוק קשים הובילו גם לספקולציות אמינות כי שחקנים מרכזיים בתעשייה, כמו צלזיוס ו-Three Arrows Capital, עומדים בפני חדלות פירעון.

כלי תקשורת מהזרם המרכזי כתבו מאות הספדים על ביטקוין לאורך השנים; הספקולטיביים שלהם הריעו לקריסה האחרונה בשוק כעדות לכך ש-BTC אינו נכס בר-קיימא. הביטקוין לכאורה "מת" 45 פעמים ב-2021 לבדה – שנה שבה הנכס הדיגיטלי הגיע לשיאים רבים.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.