הסבר מלא: איך לקנות NFT עם מטבע הקריפטו סולנה (SOL)?

עם כניסתן של פלטפורמות כמו סולנה, קונים יכולים כעת לקנות NFTs תמורת דמי עסקה נמוכים ועם העברות מהירות.

הפופולריות הגוברת של אסימונים שאינם ניתנים לתחליף (NFTs) הובילה לנושאים כמו עמלות עסקה מופקעות וגודש במערכת האקולוגית הנפוצה המבוססת על את'ריום. גורם העמלה מהווה הרתעה משמעותית לכל מי שרוצה לבצע עסקאות בבלוקצ'יין.

דו"ח שפורסם על ידי אתר החדשות רויטרס חשף כי היקף המכירות של NFT עמד על 24.9 מיליארד דולר ב-2021, הרבה יותר מה-94.9 מיליון דולר ב-2020. מספר הארנקים הסוחרים ב-NFT זינק לכ-28.6 מיליון, מ-545,000 צנועים ב-2020. כאשר פרויקט קופים משועממים הטמיעה את ה-NFTs שלה, דמי הגז זינקו ל-3300 דולר, מה שמראה הצצה לכמה גרועות היו העלויות על את'ריום (ETH).

Solana (SOL) סולנה כמתחרה מאתגרת לאת'ריום, עם ביצועים טובים להפליא בשני מדדי מפתח, מהירות ועלות עסקה, הודות למנגנון תזמון חדשני להוכחת היסטוריה (PoH) יחד עם מבנה פרוטוקול הוכחת החזקה (PoS).

במאמר זה נדון ביתרון שיש לסולאנה על פני בלוקצ'יין ושווקים אחרים, כמו גם כיצד לקנות NFTs בסולאנה.

יתרון סולנה (SOL)

שעון בלוקצ'יין זה שעון זמן חסימה (0.4 שניות) וגודל בלוק (20,000 עסקאות) בהשוואה לאת'ריום (זמן חסימה: 13 שניות, גודל בלוק: 70 עסקאות) ומאפשר לרשת עמלת גז נמוכה להפליא של 0.00025 דולר בלבד לכל עסקה.

הגעתם של פתרונות כמו סולנה מאפשרת לקונים לרכוש NFTs עם עמלת עסקה זולות ומעט בעיות גודש. מבחינה מעשית, זה אומר ש-סולנה או SOL NFTs נגישים יותר מאלו שבאתריום.

במחצית השנייה של 2021, המחיר של Solana NFTs החל לעלות. NFT של הקופים המשועממים נמכר בכ-1.1 מיליון דולר בספטמבר 2021, והפך למכירה הראשונה של NFT בשווי מיליון דולר ברשת סולנה. באוקטובר 2021 נמכר קוף סולאנה תמורת 2 מיליון דולר.

שווקי ה- NFT של סולאנה

אם אתה תוהה היכן אתה יכול לקנות סולנה NFTs. כל הפונקציות הקשורות ל- NFTs כגון הטבעה, קנייה, מכירה ומסחר מתרחשות בשווקים ספציפיים. זה די דומה למטבעות הקריפטו הרגילים, המנוהלים באמצעות בורסות וארנקי קריפטו. OpenSea הוא שוק ה-NFT הפופולרי ביותר באתריום.

SolSea, Solanart ו- DigitalEyes הם שלושה שווקים בולטים התומכים ב- Solana NFTs. SolSea מאפשרת ליוצרים לבחור ולהטמיע את הרישיונות שלהם תוך הטבעת NFTs. ב- Solanart, אתה יכול למצוא, לאסוף ולסחור ב- NFTs. DigitalEyes היא פלטפורמה פופולרית הכוללת קולקציות כמו עסקי הקופים של סולנה ו-Frakt.

כיצד לקנות סולנה NFTs

איך לקנות ולמכור NFTs של סולנה? רכישת NFTs בסולנה כרוכה במספר שלבים, כפי שיוסבר להלן:

ארנק סולאנה

הצעד הראשון שאתה צריך לעשות הוא להוריד ארנק מבוסס סולנה. שני ארנקים ידועים יותר הם SolFlare ו- Phantom. משתמשים מתקדמים יכולים להשתמש ב-Sollet, ארנק קוד פתוח. לכל אחד משווקי NFT אלה יש אוספים, עמלות ותנאי עבודה שעליך לקחת בחשבון. לכן, אתה צריך לעשות מחקר הולם בקצה שלך לפני שתתחייב את הכספים שלך. צור ארנק חדש לפי מה שבחרת וחבר אותו לשוק Solana שבחרת.

דבר חשוב שיש לזכור, אל תנסו לעשות שום דבר עם -סולנה באמצעות ארנק מטא מאסק (Metamask), ארנק פופולרי של מטבע אתריום, אחרת נכסי סולנה שלכם ייעלמו לנצח מכיוון ש-MetaMask לא מזהה אסימוני SOL. פנטום הוא המטה-מאסק של רשת סולנה.

קבל מטבעות SOL

אתה צריך להשתמש במטבעות קריפטוגרפיים של סולנה בפלטפורמות Solana NFT, בדיוק כמו שאתה משתמש ב- ETH בשווקים מבוססי את'ריום. מטבעות SOL מוצעים למכירה בבורסות שונות. התהליך הטיפוסי כולל חיבור חשבון הפיאט שלך עם הבורסה, העברת כספים ורכישת סכום SOL הנדרש. אתה צריך למשוך את מטבעות ה- SOL שלך לכתובת הארנק שפתחת.

כדי להיות בצד הבטוח, למשוך בדיוק את מה שאתה צריך כדי לקנות את NFT. לדוגמה, במקרה ש- NFT נמכר עבור 15 SOL, תוכל למשוך בדיוק את הסכום הזה יחד עם עמלת העסקה הדרושה. לחלופין, אתה יכול לשנות את המטבעות היציבים שלך ל- SOL בבורסה ולהעביר את המטבע לכתובת הארנק שלך. (מומלץ-לקניית מטבעות סולנה בעמלות זולות)

פיתוח אסטרטגיה

כשמדובר בהשקעה ב- NFT, אין אסטרטגיה ייחודית. בהתאם למטרות שלך. פריטי אספנות מבוקשים כמו גם יצירות אמנות, הישגים ונכסים אחרים הקשורים לאישים ידועים מכיוון שהם עוזרים למעריצים להרגיש מחוברים אליהם. עבור מי שמתעניין במשחקים, יש הרבה NFTs של כוכבי ספורט או מזכרות משחקים כדי לגרום להם להרגיש מחוברים וכן גם להרוויח הכנסה.

בעוד הקונים משקיעים את כספם כדי להרוויח כסף, ייתכן שתעדיף גם להבטיח שההשקעות שלך תואמות את האינטרסים שלך. מי שאוהב לשחק משחקים בוודאי ירצה NFT ממשחק פופולרי. ואם אתה אוהב לבזבז זמן על מטאוורס, אולי תרצה לקנות NFT הקשור למטאוורס.

מציאת הטרנדים בשווקים של סולנה תעזור לך להתמקד בחתיכות שעשויות לקבל אחיזה מקסימלית. אם אתה לא מכיר את עולם ה- NFT, קבל מדריך: מדריך: איך לקנות אן אף טי (NFT) בזירת המסחר בינאנס (כולל סרטון)

קנה את ה- NFTs שלך

לא משנה באיזו פלטפורמה תבחרו, אולי תרצו לבדוק את ה-NFTs העדכניים ביותר או הטרנדיים. עברו על כמה שיותר אוספים לפני שתגיעו להחלטה. אם ברצונך לשמור על עלויות נמוכות, כלול קריטריון זה במסנן בעת חיפוש אחר NFTs מובילים של סולנה.

פשוט לחץ על NFT ועבור על המידע הזמין על היצירה. חקרו את המידע כמו גם מי הבעלים של ה-NFT, המחיר וההצעה שתתנו.

Solanart, היציבה ביותר מבין שווקי ה-NFT ברשת, אורכת כ-20 שניות מתחילתה ועד סופה ופחות מחצי עמלת עסקה של דולר. היסטוריית המחירים של כל האוספים זמינה בשוק. ייתכן ששווקי ה-NFT של סולנה עדיין לא מתקרבים ל-OpenSea, שקיימת מאז 2017, אבל לפי מה שנראה הם מדביקים את הפער.

קשור: 5 פרויקטים שנבנו על רשת סולנה שכדאי להכיר

ארנק

ברוב הארנקים, תמצא כפתור קנייה שעליך ללחוץ עליו. לאחר מכן הארנק בדרך כלל יבקש אישור של הרכישה. זה יראה לך את הסכום שאתה הולך להוציא, כמו גם את עמלת העסקה שתישא בך. לאחר שתאשר ותבצע את הרכישה, תוכל לראות אותה שוכנת בסעיף הרלוונטי. בארנק הפאנטום, למשל, הוא מועבר למדור הרכישה.

התהליך הוא די פשוט ולא אמורה להיות לך שום בעיה בהשלמת העסקה לאחר העברת מטבעות SOL לארנק שלך. סיבה לפופולריות הגוברת של פלטפורמות סולנה היא שהן פשוטות לשימוש.

סיכום

מהפכת ה-NFT רק החלה ויש עדיין לאן לצעוד. ככל שהמערכת האקולוגית תתקדם, יצוצו יותר שווקים. אנחנו יכולים לומר בוודאות כי שווקים אלה יהיו טובים יותר מאשר הרבה הנוכחי. ממשקי משתמש יהיו אינטואיטיביים יותר ומגוון רחב יותר של תכונות יהיה זמין, מה שיוסיף לחוויית המשתמש.

ככל שקהילת סולנה תתקדם עם הזמן, מספר רוכשי ה- NFT יגדל גם כן, מה שנותן פייט לפוטנציאל הצמיחה של ערכי ה- NFT שלך. רק וודא שאתה קונה כל SOL NFT רק לאחר שתקדיש לכך מחשבה ומחקר.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

. $קורס מסחר בכתובת אינטרנט (דומיין) - לייצר הכנסה ענקית בהשקעה של 3 דולר$ לפרטים<--