האם זה הסוף של טרה? (LUNA) לונה צנחה 20% בהתרסקות האחרונה

המטבע צנח ב-20% ביממה האחרונה, וכעת הוא נסחר בשפל שיא של 4.15 דולר. חלק גדול מהפסדיה מגיעים גם על רקע ירידה רחבה יותר בשוק הקריפטו.

מטבע לונה (LUNA) החדש של טרה שהושק לאחרונה נמצא במצוקה קשה שבועיים בלבד לאחר ההאטה הצפויה.

המטבע צנח ב-20% ביממה האחרונה, וכעת הוא נסחר בשפל שיא של 4.15 דולר. חלק גדול מההפסדים מגיעים גם על רקע ירידה רחבה יותר בשוק הקריפטו.

אבל נראה שמספר גילויים חדשים ומרשימים סביב ההשקה המחודשת של טרה עלו לבלוקצ'יין במעט הרצון הטוב שנותר לסוחרים. הספקולציות האם למייסד דו קוון יש עדיין תפקיד ב-Terra 2.0 העומד מאחורי השפל האחרון של לונה (LUNA).

בנוסף, דווח כי משטרת דרום קוריאה חוקרת גם את המעילה האפשרית בביטקוין על ידי עובד מעבדות Terraform (TFL).

דו קוון מואשם

משתשמ המכנה עצמו FatMan אמר בשרשור בטוויטר שפורסם לאחרונה כי קוון ו-TFL שיקרו בנוגע להפיכת Terra 2.0 לבעלות קהילתית לחלוטין.

FatMan, שהעלה מספר טענות על טרה וקוון בשרשורי טוויטר קודמים, טען כי קוון ו-TFL החזיק בסך הכל 42 מיליון מטבעות לונה (LUNA), בשווי של כ-200 מיליון דולר.

קוון גם השתמש לכאורה באחזקותיו שלו ב-LUNA כדי להצביע בעד המזלג הקשיח וה-איירדרופ של טרה 2.0, למרות קריאות מהקהילה לשרוף במקום זאת מטבעות קיימים.

בעוד שלא ניתן היה לאמת באופן מיידי את טענותיו של FatMan, התגובה מהשוק מראה כי סוחרים משליכים את LUNA ללא קשר. המטבע נמצא כעת בירידה של 79% מהשיא שנרשם מיד לאחר רישומו.

קשור: מדריך מלא: מה זה איירדרופ (Airdrop) למטבעות קריפטו?

לונה קלאסיק בצניחה חופשית

למרות שאיבדה מעל 99% מערכה, לונה קלאסיק (LUNC), מטבע LUNA הרישמי, נקלעה גם היא למסע המכירה האחרון.

המטבע צנח ב-16% ביממה האחרונה לחמישה רווחים עשרוניים מתחת לאפס, כאשר כל סוג של התאוששות נראה מאוד לא סביר.

ההפסדים של טרה 2.0 גדלו גם על ידי חולשה רחבה יותר בשוק הקריפטו. הביטקוין (BTC) צנח בכ-7% אל מתחת ל-30,000 דולר, כשהוא לוקח את השוק יחד איתו.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.