מדריך: איך לקנות טרה לונה החדש (LUNA 2.0)

אם אתה מחפש דרכים כיצד ואיפה לקנות את לונה – Terra LUNA 2.0, מאמר זה ינחה אותך כיצד לקנות את המטבע הקריפטו בקלות.

הבלוקצ'יין Terra 2.0 "Phoenix-1" הושק, כאשר הבורסות המובילות הודיעו כי ירשמו את LUNA החדש בפלטפורמות המסחר שלהן. קהילת המשקיעים מפולגת בין 'קנייה' ל'ניתוק' LUNA 2.0 וגורלה תלוי במאזן. אם אתה מחפש דרכים כיצד ואיפה לקנות לתוך Terra LUNA 2.0, מאמר זה ינחה אותך כיצד לקנות את המטבע הקריפטוגרפי.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

להלן הבורסות שתוכלו לקנות את טרה לונה החדש -LUNA 2.0:

בעוד שרוב הבורסות מעבירות את הפרויקט תהליך קפדני לפני העלאה למסחר, בינאנס מציעה שיטה לרכישת LUNA 2.0 ללא צורך בכך. המסחר יחל עבור Terra LUNA 2.0 ב-31 במאי 2022 בשעה 6:00 בבוקר EST. אתה יכול להשתמש בקישור למטה או ללחוץ כאן כדי לקנות לתוך את LUNA ברגע שהמסחר יתחיל.

קנה את לונה החדש (LUNA 2.0) ב-בינאנס

בורסות רבות עדיין בודקות את לונה 2.0 באופן קפדני, ועדיין לא פתחו אותה למסחר. עם זאת, מומלץ להיות זהירים לפני הקנייה ואנו מציעים לך לעשות מחקר עצמאי משלך.

בורסות רבות כבר פרסמו גם אזהרות הקוראות למשקיעים לסחור בזהירות עם LUNA 2.0. האזהרה מגיעה לאחר שזרם של משקיעים חדשים נכנס לשוק במהלך ההתרסקות של LUNA בתקווה "לקנות את הנמוך". עם זאת, כל טבילה הייתה חסרת משמעות מכיוון שהפרויקט ירד היישר ל -0 דולר ושרף את כל ההשקעות.

הגרסה הקודמת של לונה LUNA נקראת כעת (LUNA Classic) לונה קלאסיק (LUNC) עדיין זמינה ב-96 בורסות. ניתן לראות זאת באתר חדשות הקריפטו והמדדים – CoinMarketCap כדי לראות את כל הפלטפורמות שעדיין נסחרות ב- LUNC.

ההרפתקה החדשה של טרה לונה?

טרה לונה (Terra LUNA) השילה את עורה הקודם ויצאה באווטאר חדש לאחר שהצעתו של Terraform Labs ו- דו קוון להחזיר אותה לחיים קיבלה 65.50% מקולות הממשל. יתר על כן, דו קוון יישא באחריות להצלחה או לכישלון של LUNA 2.0 והמוניטין שלו נמצא על הקו.

בנוסף, אם LUNA 2.0 יהפוך להצלחה, הוא ייתפס כקאמבק הגדול ביותר בהיסטוריה של ענף הקריפטו. אם היא תיכשל שוב, זה יהיה לקח לימודי בקרב קהילת המשקיעים.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.