מהו מטבע הקריפטו ApeCoin , איך הוא עובד ואיפה קונים?

מחזיקי מטבע APE (קופים משועממים) מקבלים החלטות ממשל קולקטיביות, מצביעים ומחליטים בנושאים כגון הקצאת כספים, מסגור כללים, שותפויות, בחירת פרויקטים ועוד.

הרבעון הראשון של 2022 היה עמוס בשיחות על ApeCoin (APE), מטבע הקריפטו – המטבע המקורי של מועדון היאכטות של הקופים המשועממים (BAYC), שפותח על ידי יוגא לאבס. מאז שה-ApeCoin DAO הוקם באפריל 2021, ה-BAYC הוא היה בין קולקציות האסימונים הלא-ניתנים לתחליף (NFT) המובילות עם קהילה ענקית ותוססת.

קולקציית BAYC מציגה קופים שנראים לכאורה משועממים. בהתאם למצב הרוח ולבחירה שלך, אתה יכול לבחור את הקופים האלה עד לפרטים הקטנים ביותר. משקיעים ברחבי העולם השקיעו את כספם ביצירות אמנות אלה והקונים כוללים דמויות מפורסמות כמו ג'סטין ביבר, אמינם ואפילו עומר אדם.

כממשל ERC-20 ואסימון השירות של המערכת האקולוגית של APE, ApeCoin מנוהל על ידי ארגון אוטונומי מבוזר, או DAO. כל מי שמחזיק במטבע רשאי להצביע על החלטות הממשל הרלוונטיות.

העובדה ש-APE מאומץ על ידי יוגא לאבס נותנת לו יתרון, שכן יש לו גם CryptoPunks ו-Meebits, שני פרויקטים אחרים של NFT בקו החזית.

מהי המערכת האקולוגית של APE?

אולי יעניין אותך מי עומד מאחורי ApeCoin. בעלי הקהילה של ApeCoin ומוצרים / שירותים שונים המשתמשים במטבעות הקריפטוגרפיים מרכיבים יחד את המערכת האקולוגית של APE. Yuga Labs, שנוסדה בשנת 2021 ובסיסה במיאמי, פלורידה, היא שם בולט ב-NFTs ובפריטי אספנות דיגיטליים.

Yuga Labs, שזכתה לשבחים כיוצרת של מועדון היאכטות של הקוף המשועמם, משמשת כחברת קהילה ב-ApeCoin DAO. הם אימצו את ApeCoin כמטבע הקריפטו הרשמי שלהם בפרויקטים שהם לוקחים על עצמם. בואו נלמד תמציתית על אוספי NFT שהם חלק מהמערכת האקולוגית של APE.

ה-BAYC

הפרויקט הושק באפריל 2021, מועדון היאכטות של קופים משועממים (BAYC) כולל 10,000 קופי אדם ייחודיים השוכנים בבלוקצ'יין של את'ריום. כל אחד ממכשירי האספנות הדיגיטליים הייחודיים הללו מתאפיין במראה, סגנון ונדירות שונים. האוסף מציג תמונות פרופיל שנוצרו באופן אלגוריתמי של קופים מצוירים.

מועדון היאכטות קוף מוטנטי (MAYC)

כסל NFT של עד 20,000 גרסאות שעברו מוטציה של קופי BAYC, ה-MAYC עוזר לקלוט חברים חדשים לקהילת הקופים. מחזיקי BAYC NFT מקוריים קיבלו 10,000 שיקויים מוטנטיים בשלוש שכבות באמצעות איירדרופ כדי להוסיף את הנדירות של הנכס הדיגיטלי.

מועדון הכלבים המשועממים (BAKC)

הושק בשעה 18:00 EST ב-25 ביוני 2021, מועדון הכלבים של הקופים המשועממים (BAKC) הוא מבחר של NFTs לכלבים הזמינים לכל אחד מחברי BAYC. מחזיקי קוף משועמם NFT יכולים לאמץ NFT אקראי של כלב מועדון, תוך שהם משלמים רק עבור גז (עמלה). ל-BAKC NFTs יש גם קולקציה נדירה משלה.

מטאוורס

בסוף אפריל 2022, יוגא לאבס החלו להטביע קרקעות וירטואליות במטאוורס. תוך 45 דקות, הנדל"ן הווירטואלי הגיע לשווי של 100,000 דולר וגייס סכום כולל של 320 מיליון דולר, מה שהפך את BAYC ל-NFT שזוכה למכירות המרביות.

כיצד פועל APE?

מחזיקי מטבעות APE מקבלים החלטות ממשל באופן קולקטיבי, מצביעים ומחליטים בנושאים כמו הקצאת כספים, מסגור כללים, שותפויות, בחירת פרויקטים ועוד. קרן ApeCoin מיישמת את החלטות הממשל שנלקחו על ידי הקהילה.

כנציג המשפטי של ה- DAO, קרן ApeCoin מאפשרת את צמיחת המערכת האקולוגית. לקרן גוף מיוחד בשם "מועצת המנהלים" שמוציאה לפועל את חזונה של הקהילה. מועצת המנהלים של APE מורכבת מחמישה חברים מקהילת הטכנולוגיה והקריפטו. מחזיקי ApeCoin מצביעים עבור חברי הדירקטוריון החדשים מדי שנה.

למה משמש מטבע ApeCoin?

כאסימון ממשל ותועלת, ApeCoin משרתת מטרות מרובות במערכת האקולוגית. מקרי השימוש ב-ApeCoin כוללים מתן אפשרות למחזיקים להשתתף בפיקוח על ה-DAO ומתן אפשרות להם לגשת לתכונות בלעדיות של המערכת האקולוגית, כגון משחקים, אירועים, סחורה ושירותים.

ApeCoin, שתוכנן באופן זהה לכל מטבע Web3 אחר, יכול לשמש לתשלומים. ApeCoin מקובל מבחינה טכנית על ידי רוב הסוחרים מכיוון שהוא אסימון ERC-20 מתפשט. המטבע כבר נמצא בשימוש גם כתגמולי NFT, ומחזיקים עם BAYC מקבלים APE בחינם שהם יכולים לפדות באופן מיידי.

מפתחי צד שלישי משתמשים ב-ApeCoin כדי למלא תפקיד במערכת האקולוגית ולשלב את המטבע בשירותים, במשחקים ובפרויקטים השונים שלהם. לדוגמה, בבנג'י בננות של Animoca Brands, משחק מובייל – להרוויח (P2E), המטבע אומץ כתמריץ לשחקנים. הם יוכלו להרוויח אסימונים מיוחדים בעת משחק ולהחליף אסימונים אלה עבור מטבע ApeCoin.

עם ה – ApeCoin שאמור להשתלב עם המטאוורס הקרוב Otherside, מה שעשוי להפוך אותו למטבע מטאוורס מבוקש השנה. זה יהפוך את ApeCoin למטבע עסקי בשווקי המטאוורס. אם ה-מטאוורס משלב רכיבי P2E, הוא עשוי לשמש גם לתגמול שחקנים.

הטוקנומיקה של ApeCoin

ל-ApeCoin יש אספקה כוללת של מיליארד מטבעות. ממשק החוזה אוסר על הטבעה של מטבעות נוספים, ובכך להנחיל מכסה. אין גם מנגנון שריפה, כך שהאספקה לא תרד. התפלגות המטבעות הזמינים היא כדלקמן:

62% מהמטבעות מוקצים לקהילת ApeCoin DAO. בין לבין, 15% מוצאת את דרכה למחזיקי BAYC ו- MAYC. מחזיקי BAYC יכולים לתבוע 10,094 APE עבור כל NFT שבבעלותם, בעוד מחזיקי MAYC זכאים ל-2,042 APE. החלק הנותר ישוחרר כמרכיב בקרן האקוסיסטם של DAO.

16% מהמטבעות יזרמו ליוגא לאבס. חלק מהקצאה זו ילך לקרן הצדקה של הפרימטולוגית ג'יין גודול. 14% מהמטבעות מיועדים לאנשים שתרמו להשקת פרוטוקול ApeCoin.

8% מהמטבעות הוקצו לארבעת המייסדים של יוגא לאבס ו-BAYC. ApeCoin עוקבת אחר הרעיון של מטבעות נעולים כדי למנוע מ-Yuga Labs, מייסדי BAYC, ותורמי השקה אחרים למכור את אחזקותיהם. הקצאות ApeCoin אליהם אינן נעולות במשך 12 חודשים לפחות. לאחר משך זמן זה, הקצאה ספציפית של מטבעות הופכת לנגישה על בסיס חודשי.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

איך לקנות את מטבעות הקריפטו ApeCoin?

אתה יכול לקנות ApeCoin בבורסת קריפטו, בדרך כלל באמצעות תהליך בן שלושה שלבים:

  • הירשם: בדף ההרשמה של בינאנס או באפליקצייה, שים את כתובת הדוא"ל שלך, מספר איש הקשר ושם משתמש. המערכת תאמת את מזהה הדוא"ל שלך ותבקש ממך להזין סיסמה חזקה.
  • KYC מלא: רוב התחומים הרגולטוריים דורשים מהמשתמשים להשלים את תהליך 'הכר את הלקוח שלך' (KYC). יהיה עליך להעלות את תעודת הזהות שלך ומסמכים נדרשים אחרים, והחשבון שלך יתחיל לפעול תוך מספר דקות.
  • קנה ApeCoin: עכשיו אתה יכול להפקיד את הכספים שלך ולקנות כמה ApeCoin שאתה רוצה.

קשור: איזה כוכבת בינלאומית שילמה 560,000 דולר עבור קוף משועמם #4988?

האם ApeCoin הוא השקעה טובה?

העובדה ש-ApeCoin הונפקה על ידי קהילה מקוונת דינמית כמו מועדון היאכטות של קופים משועממים העניקה לה זרמים של לוקחים כבר מההתחלה. חובבי אמנות, תרבות, משחקים ובידור נוטים יותר להשתמש במטבעות הקריפטוגרפיים. גם מכירות הקרקעות במטאוורס יגבירו את המטבע.

ישנן מספר סיבות לרכוש ApeCoin כגון שימוש ב- APE כאפשרות תשלום, תגמולי NFT וגישה לתכונות בלעדיות במערכת האקולוגית של APE מספקת לקונים מספר סיבות לרכוש אותה. למרות כל הגורמים הללו, המטבע קשור באופן מהותי לתנודתיות הקשורה ל-NFT, שעליכם להיזהר ממנה.

העתיד

בתקופה שבה NFTs עדיין מסתערים על זירת הקריפטו, מטבעות ה- ApeCoin הצליחו לגנוב את אור הזרקורים מאז הופעתה. יוצרי המטבעות השתמשו במספר תמריצים כדי לקדם את התועלת שלו, כגון מתן אפשרות למפתחי צד שלישי לשלב את המטבע הקריפטוגרפי בפרויקטים שלהם והקמת קרן אקוסיסטם שתתמוך בפרויקטים באמצעות המטבע.

מקרי שימוש החל מתשלומים מבוזרים ועד מכירות קרקעות במטאוורס, לחברה יש מגוון רכיבים תומכים. ככל שהמערכת האקולוגית של APE גדלה, ApeCoin מרוויחה יותר ערך ממה שניתן לצפות באופן מציאותי.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.