ההשקה של טרה לונה 2.0 מתעכבת (Terra 2.0)

קהילת המשתמשים, מאמתים, מפתחים של טרה לונה, וסוחרי בורסה הביעו תמיכה בתחיית הבלוקצ'יין של טרה.

טרה מאני ביום שישי אמרה כי ההעברה לטרה 2.0 ול-לונה מתעכבת ל-28 במאי בשעה 6 בבוקר UTC.

הסיבה לעיכוב לא נחשפה, אך נראה כי תיאום התמיכה בחילופי הדברים ועבודת המאמתים על תחיית הבלוקצ'יין מעכבת את ההשקה. בינתיים, נחשפים פרטים נוספים על ה-LUNA airdrop, הבשלה ואי-הבשלה על ה-LUNA, וחילופי דברים התומכים בנדידה וב- איירדרופ (airdrop).

טרה מאני מכריזה על טרה 2.0 ועיכוב בהשקת איירדרופ לונה

ההגירה של טרה 2.0 והעליה של לונה (LUNA) שאמורה להסתיים עד היום נדחו כעת ביום עד 28 במאי. רשת הבדיקה (Terra 2.0) פועלת, והרשת הראשית תעלה כעת לאוויר ב-28 במאי.

קהילת משתמשי טרה, מאמתים, מפתחים ושותפי בורסה הביעו תמיכה בתחיית הבלוקצ'יין של טרה. מעבדות Terraform והמייסד דו קוון חשפו תוכנית לייצירת רשת טרה חדשה, ובכך הפילו את התוכנית לפיצול רשת טרה. החברה טוענת שרשת טרה החדשה היא הבלוקצ'יין המבוזר ביותר אי פעם.

לקראת ג'נסיס, TFL תשתף את הקובץ preultimate-genesis.json עם מאמתי טרה ותאסוף את כל gen_tx מהמאמתים. לאחר מכן, בלוק 1 של השרשרת החדשה ייווצר יחד עם מאמתים מחוברים הפועלים בהצלחה.

יתר על כן, תחנת טרה, חוקר הבלוקצ'יין Terr Finder והמזין של dApps Terra Observer יפעלו כרגיל לאחר שהרשת הראשית של Terra 2.0 תעלה לאוויר.

גם ה-dApps ב-Terra Classic יעברו לרשת החדשה. לפיכך, ההשקה של dApps על טרה 2.0 יתעכב.

"תזמון ההשקה שלהם יהיה תלוי בכמה גורמים, כולל רוחב הפס של הצוות, ולכן נאפשר לכם לשמוע מהם ישירות על התוכניות שלהם (שגם אותן אנחנו לא יכולים לחכות לשמוע)".

לונה איירדרופ תתרחש בבלוק הראשון של רשת טרה החדשה. יתר על כן, הבשלת לונה תועבר למאמתי טרה כדי לשמור על אבטחת הרשת. עם זאת, בעקבות פתיחת LUNA ב- Genesis, המשתמשים לא יקבלו הבשלה נוספת של לונה במשך 6 חודשים לפחות.

קשור: הסוחר שחזה את התרסקות טרה לונה אומר, זה המטבע הבא

בורסות קריפטו התומכות ב-Terra 2.0 וב-LUNA Airdrop

מספר בורסות תומכות כעת ב-LUNA airdrop. היירדרופ מחולקים לשניים אשר מבוססים על תמונות "לפני ההתקפה" ו"לאחר ההתקפה". בורסות הקריפטו התומכות כוללות את Binance, FTX, Bitfinix, KuCoin, Gate.io, OKX, Kraken, Okcoin, MEXC Global, BigONE, AtomicWallet.io, LBank.info, Upbit, Bybit, Huobi, Bitget, Bitrue ו-HitBTC.

עם זאת, צוות טרה יפרסם רשימה סופית של בורסות המשתתפות בהשקה. על המשתמשים לבדוק עם חילופי הדברים לגבי פרטים על ה-LUNA airdrop.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.