הנפקת טרה לונה 2.0 ב- 27 במאי, הפעם ללא UST

נראה כי דו קוון וצוותו סוף סוף הגיעו עם תוכנית תחיית האקוסיסטם של טרה לאחר אחת ההתרסקויות הגדולות ביותר בהיסטוריה.

נראה כי דו קוון וצוותו סוף סוף הגיעו עם תוכנית התחייה שלהם לאקוסיסטם של לונה טרה לאחר אחת ההתרסקויות הגדולות ביותר בהיסטוריה של ענף הקריפטו מוקדם יותר החודש. לפי ההודעה, רשת חדשה בשם Terra 2.0 תושק ביום שישי, 27 במאי.

בהודעה נאמר כי "המערכת האקולוגית של טרה הצביעה בעד העברת הצעה 1623, הקוראת לתחילתו של בלוקצ'יין חדש". לפי התוכנית המוצעת, הבלוקצ'יין המקורי יפוצל עם הרשת הישנה שנקראת טרה קלאסיק. הבלוקצ'יין החדש יקבל את השם טרה שיפעל ללא כל המטבע היציב שלהם – UST.

באופן דומה, מטבע לונה הישן ייקרא לונה קלאסיק (LUNC) בעוד המטבע החדש מקבל את השם לונה. דו קוון וצוותו החליטו כי כל המחזיקים של המטבעות הקריפטו הקודמים LUNA ו- UST יקבלו את השקת הקריפטו החדש באוויר ביום חמישי. זה יסתמך על התמונות שצולמו של רשת טרה הישנה לאימות המשתתפים.

את פרטי חלוקת המטבע ניתן למצוא בהצעת הממשל, אך לסיכום:
● מאגר קהילתי: 30%
● מחזיקי $LUNA טרום התקיפה: 35%
● מחזיקי AUST לפני ההתקפה: 10%
● מחזיקי $LUNA לאחר התקפה: 10%
● בעלי $UST לאחר התקפה: 15%

עם זאת, טרה ציינה כי בשל אילוצים טכניים, לא ניתן יהיה לכלול את כל אחזקות LUNA ו- UST בטרה בתמונה. זה כולל UST או לונה, משתמשים עם גשרי LUNA או UST שמוכנים להיכלל בתמונה שלאחר ההתקפה צריך לגשר בחזרה לבלוקצ'יין טרה.

התמונה גם לא תכלול UST או LUNA בחוזים מרובי סיגים CW3. למרות שזה לכלול את רוב UST או לונה, יהיו מספר מקרי קצה.

קשור: בורסת הקריפטו הזו הציעה לתמוך בשריפת מטבעות טרה לונה (LUNA)

בורסות קריפטו מרחיבות את התמיכה בתוכנית טרה (Terra 2.0)

כמה מהבורסות הקריפטו הפופולריות ביותר התייצבו לתמיכה בהשקת טרה לונה 2.0. בורסת המטבעות הקריפטוגרפיים Huobi אמרה כי תתמוך בהשקה בעוד OKX אמרה כי הם יתמכו בהנפקת מטבעות לונה החדשים. מצד שני, בורסת הקריפטו הגדולה בעולם בינאנס הודיעה:

"קהילת טרה בדיוק העבירה הצבעה ל'רשת טרה "לידה מחדש". אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם צוות טרה על תוכנית ההתאוששות, במטרה לספק למשתמשים המושפעים על בינאנס את הטיפול הטוב ביותר. הישארו איתנו לעדכונים נוספים."

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.