בורסות הקריפטו הללו תומכות ב – איירדרופ (Airdrop) של טרה 2.0

הבורסות ישעו את ההפקדות והמשיכות של לונה ו- UST מהיום על מנת לאפשר להגירה ולאיירדרופ לעבוד בהצלחה.

בורסות הקריפטו – FTX, KuCoin, Gate.io, Bitfinix, Huobi, Upbit ו- Bitrue הודיעו על תמיכה ב- טרה 2.0 ו- LUNA airdrop. הבורסות ישעו את ההפקדות והמשיכות של לונה ו- UST בתוקף מהיום על מנת לאפשר להגירה ואיירדרופ לעבוד בהצלחה.

בינתיים, מספר בורסות כמו בינאנס עדיין לא הודיעו על עדכונים נוספים לאחר שחשפו כי הם עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם צוות טרה על תוכנית ההתאוששות.

בורסות הקריפטו המובילות תומכות בטרה 2.0 וב-איירדרופ של לונה

ההשקה הצפויה של רשת טרה החדשה ב-27 במאי עוררה תגובות מעורבות מצד בורסות הקריפטו. FTX, Bitfinix, Gate.io, ואחרים התומכים בנדידת טרה 2.0 ו- איירדרופ (airdrop) ישעו את המסחר בלונה ו- UST ב -26 במאי. יתר על כן, הטיקרים LUNA ו UST ישתנו LUNC ו USTC, בהתאמה.

מחזיקי LUNA ו- UST במהלך זמן הצילום יקבלו את המטבעות החדשים של לונה באמצעות איירדרופ המופצות על ידי בורסות קריפטו.

נראה כי FTX עוצרת את המסחר בלונה וב-UST בשעה 12:00 UTC והזמנות תמידיות יבוטלו. כמו כן, לונה ו- UST ספוט לווה והלוואות עמדות יהיה סגור אוטומטית ולא יהיה נתמך יותר. בינתיים, Gate.io השעתה את המסחר ב-LUNA וב-UST, כמו גם את שירותי ההלוואות, ואת החוזים התמידיים בשעה 8 בבוקר UTC.

כל בורסות הקריפטו התומכות בטרה 2.0 וב-(LUNA airdrop) פרסמו הודעות דומות, כאשר כל זוגות המסחר הקשורים ל-LUNA ו-UST מושעים.

עם זאת, נראה כי בורסות הקריפטו בדרום קוריאה מתרחקות מההשקה המחודשת של טרה ו-איירדרופ בשל חקירות מתמשכות על קריסת לונה ו-UST. למעשה, בורסת הקריפטו הגדולה ביותר בדרום קוריאה Upbit הודיעה על תמיכה ב-LUNA airdrop, אך לא תתמוך במסחר במטבעות לונה החדשים.

קשור: הנפקת טרה לונה 2.0 ב- 27 במאי, הפעם ללא UST

באופן מעניין, Coinbase, Kraken ו- Gemini התעלמו לחלוטין מתמיכה ברשת טרה החדשה בשלב זה. Coinbase Cloud הודיעה על הפסקת התמיכה ברשת טרה הקיימת ב-22 במאי.

גובר הלחץ על דו קוון וטרה על רקע חקירות ותביעות משפטיות

למרות שתוכנית התחייה של טרה עוברת באופן רשמי עם הרשויות, חקירות ותביעות משפטיות על דו קוון ו Terraform Labs בדרום קוריאה נשאר בעיה עבורם. ממשלת דרום קוריאה וסוכנויות חוקרות את ההתרסקות של UST ו LUNA כדיווחים על כך שהמון משקיעים דרום קוריאנים הושפעו מההתרסקות.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.