האם זה הזמן לקנות? תחזית קרן הקריפטו הגדולה בעולם

פול ורדיטאקיט, שותף בקרן הקריפטו פנטרה קפיטל, אמר ששוק דובי הקריפטו ככל הנראה החל, אך מציע כמה הזדמנויות.

פול ורדיטאקיט, שותף בקרן הקריפטו פנטרה קפיטל, אמר ששוק דובי הקריפטו ככל הנראה החל, אך מציע כמה הזדמנויות.

עם הערכות שווי נמוכות מסביב, ורדיטאקיט רואה את הזמן הזה כהזדמנות מצוינת להשקיע, בהתחשב בכך קריפטו נזילות גבוהה מסחר ברמות נגישות יותר. הוא הוסיף כי תקופה ממושכת של חולשת שוק יכולה גם לחשוף את הפרויקטים המוצלחים יותר לטווח הארוך.

עם זאת, השוק צפוי גם לראות כניסה של פחות מטבעות חדשים, כאשר רוב הפרויקטים הקרובים צפויים לבחור בעסקאות הון עצמי למימון.

שוק דובי בהחלט

שוק הקריפטו רואה קונסולידציה קיצונית השנה, כאשר המטבע המוביל ביטקוין נסחר כעת מעל 50% מתחת לשיא. המטבע הוא גם כ-60% מהשיא שאליו הגיע ב-2022, והוא נסחר כיום סביב 30,000 דולר.

ורדיטאקיט אמר כי המשקיעים יכולים לשקול שווקים משניים, כמו גם הסכמה פשוטה עבור מודלים של מטבעות עתידיים אשר יחפשו ערך בסביבה כזו. בשוק הקריפטו כל ירידה היא חדה, קרנות הון סיכון לוקחות סיכון מסוים בתיקי ההשקעות שלהם.

גם רוב האלטים העיקריים נמצאים בירידה חדה, כאשר אתריום נסחר סביב רמת ה-2000 דולר – רחוק מאוד מהשיא של 4,800 דולר. שווי שוק הקריפטו הכולל ירד ביותר מ-500 מיליארד דולר עד כה במאי.

הגורמים המרכזיים להתרסקות הקריפטו השנה – עליית האינפלציה והריבית – עדיין נמצאים במשחק, וצפויים לשמור על הסנטימנט מדוכדך בעתיד הקרוב.

קשור: מדריך: מהו מסחר עמית לעמית (P2P), ואיך הוא פועל בבורסות קריפטו?

מספר אנליסטים חזו כי חולשה ממושכת יכולה להימשך עד 2024. נתונים אחרונים הראו כי האינפלציה בארה"ב צפויה להתקרר בקצב איטי בהרבה, בעוד שהמלחמה המתמשכת בין רוסיה לאוקראינה צפויה לפגוע גם בשוק האנרגיה והמזון העולמיים.

ובכל זאת, מבחינה היסטורית, שוק הדובים בדרך כלל פינה את מקומו לריצות שיא. נותר רק לראות אם זה יהיה המקרה. חולשת השוק גם מאפשרת להכניס עוד כמה משקיעים לשוק, בהתחשב בכך שהערכות השווי נגישות.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.