בורסת הקריפטו FTX תשיק בקרוב מסחר במניות

לפי דיווחים, בורסת הקריפטו FTX השיקה כפיילוט בארה"ב מסחר במניות ללא עמלה ומסחר בתעודות סל.

לפי דיווחים, בורסת הקריפטו FTX השיקה בארה"ב מסחר מניות ללא עמלה ומסחר בתעודות סל. עם זאת, השירות יהיה זמין תחילה למספר מוגבל של משתמשים, יחד עם השקה מלאה של שירותים הכוללים מניות, תעודות סל, מטבעות קריפטו, חוזים עתידיים ואחרים בעוד מספר חודשים.

יתר על כן, FTX יאפשר גם למשתמשים להוסיף כספים לחשבונות thei עם USDC. המהלך מגיע לאחר שמייסד FTX, סם בנקמן-פריד, רכש לאחרונה נתח של 7.6% ברובין הוד. החברה שואפת להפוך לחברת שירותים פיננסיים All-in-One.

FTX מאפשרת ללקוחות לסחור במניות ובתעודות סל

אחת מבורסות הקריפטו הגדולות ביותר FTX התרחבה לשוק שירותים פיננסיים רחב יותר כאשר החלה להציע מניות ותעודות סל הנסחרות עבור לקוחות אמריקאים, כפי שדווח על ידי וול סטריט ג'ורנל ב –19 במאי.

המסחר במניות יוצע באמצעות ה-FTX. אפליקציית מובייל בארה"ב. יתר על כן, בכוונת החברה להציע מסחר במאות חברות הנסחרות בארה"ב ובקרנות הנסחרות בבורסה.

FTX. נשיא ארה"ב ברט האריסון אמר לוול סטריט ג'ורנל:

"מה שאנחנו בסופו של דבר רוצים להציע הוא אפליקציית הכל לשירותים פיננסיים. אבל אנחנו לא מנותבים הזמנות של לקוחות לסוחרים מהירים בתמורה למזומן, פרקטיקה שנויה במחלוקת המכונה תשלום עבור זרימת הזמנות."

התשלום עבור פרקטיקת זרימת הזמנות הגיע תחת בדיקה מוגברת על ידי מחוקקים ורגולטורים לאחר המסחר של GameStop בשנה שעברה ומניות מם נוספות. המניות ירדו בכמעט 50% מאז.

לכן, FTX מתעדפת את התבססותה בתעשיית השירותים הפיננסיים בארה"ב המפוקחת מכיוון שהיא תפסיד כסף על התרחקות מתשלום עבור פרקטיקת זרימת הזמנות.

האריסון טוען שהחברה עובדת על זה מאז ינואר, ופתח רשימת המתנה לשירות החדש בפברואר. חברות אחרות שילבו גם הן מסחר במניות ובקריפטו כמו רובין הוד, אפליקציית התשלומים של בלוק Public.com. עם זאת, FTX הפכה לבורסת הקריפטו הראשונה שנכנסה לשווקים הפיננסיים המסורתיים.

FTX ממשיכה לצמוח במהירות ב-2022

FTX גדלה באופן מאסיבי בשנה תחת הנהגתו של סם בנקמן-פריד. בורסת הקריפטו שבסיסה באיי הבהאמה העלתה לאחרונה את הערכת השווי שלה ל-32 מיליארד דולר בינואר. כמו כן, התרחב לאוסטרליה, איחוד האמירויות ואירופה. בשבוע שעבר, סם בנקמן-פריד קנה נתח של 7.6% ברובין הוד למטרות השקעה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.