התחזית של הסוחר הוותיק פיטר ברנדט – שביטקוין יתאושש, זאת הסיבה

מחיר הביטקוין (BTC) ירד היום מתחת ל-27 אלף דולר על רקע הלחץ בכל השוק בעיקר בשל נתוני מדד המחירים לצרכן העדכניים בארה"ב.

מחיר הביטקוין (BTC) ירד היום מתחת ל-27 אלף דולר על רקע הלחץ בכל השוק בעיקר בשל נתוני מדד המחירים לצרכן העדכניים בארה"ב. הסוחר הוותיק פיטר ברנדט, שחזה את נפילת הביטקוין ל-28 אלף דולר כשהמחיר נסחר קרוב ל-39 אלף דולר, מחזיק בתחזית חדשה. הוא מצפה שמחיר ה-BTC יתאושש מרמת ה-27 אלף דולר – התחתית המקומית החדשה.

פיטר ברנדט צופה 27K כתחתית

פיטר ברנדט אמר בציוץ ביום חמישי כי הוא רואה 27k דולר כתחתית המקומית עבור ביטקוין (BTC) והמחיר עשוי להתאושש מכאן. סוג העליות בנפח הנראות כעת בתרשים ה- BTC מצביע על כניעה של נקודת יציאה, מה שיכול להיות סופן של ירידות מחירים נוספות.

עם זאת, הוא גם חושב שהאפשרות של ירידה במחיר עדיין נמשכת מכיוון שהמגמה הדובית חזקה.

"זהו סוג של עלייה חדה בנפח שיכולה להצביע על יצאה ותחילת סוף הירידה של שנה אחת. האם הטבח יכול להימשך? הכל אפשרי – וזה כולל תחתית מקומית. הזכרתי 27,000 הוא נמוך ככל האפשר, וזה יכול להיות ב- BTC."

בשבוע שעבר, פיטר ברנדט חזה נפילה במחיר ביטקוין (BTC) מתחת ל -32k דולר, שבו הוא גם חלק רמה של 28k דולר. התחזית שלו התבססה על השלמת ערוץ הדובים, מה שבדרך כלל גורם לירידה נוספת.

קשור: מדריך: איך לאחסן ביטקוין (BTC) ב- מטאמסק (MetaMask)?

יתר על כן, הנפילה של לונה טרה עורר פחד בקרב המשקיעים והרשות לניירות ערך בודקת את הסטייקינג של לונה שהביאה לכאוס בשוק. השוורים והדובים הם המקוטבים ביותר שנראו אי פעם מזה זמן מה.

מחיר BTC יורד מתחת ל-27,000 דולר

המכירה בשוק כולו ב-24 השעות האחרונות הובילה לקריסה בשוק הקריפטו עם פירוק של יותר מ-1.5 מיליארד דולר. לפי CoinMarketCap, מחיר ה-BTC נסחר כעת קצת מעל 28,000 דולר. בינתיים, הלווייתנים עדיין מחכים ליציבות הביטקוין שתצטבר. המהלך מעל 27k דולר יכול להביא מומנטום הפוך מסיבי.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.