טרה (לונה) בשיא נמוך של 1.51, מה יכול לעשות המייסד כדי לתקן את המצב?

מחיר מטבע הקריפטו טרה (LUNA) ירד לשפל של כל הזמנים של 1.51 דולר, למרות הצעתו של המייסד דו קוון לתקן את הסטייבלקוין UST.

מחיר טרה (LUNA) ירד לשפל של כל הזמנים של 1.51 דולר, למרות הצעתו של המייסד דו קוון לתקן את המטבע היציב UST.

המטבע צנח ב-95% ב-24 השעות האחרונות, וההפסדים לא מראים סימני האטה. התרסקות המחירים של לונה ראתה את המטבע צונח מ-10 הקריפטו המובילים למקום ה-43.

ההצעה של דו קוון הגיעה לאחר שצעדי החילוץ של משמר קרן לונה (LFG), הפרויקט של המטבע היציב (סטייבל קוין) של UST, נראה כי נכשל ברובו. ה-LFG ניסתה לגייס יותר ממיליארד דולר ממשקיעים.

מחירי טרה (לונה) אינם מצליח להחזיק מעל 5 דולר

מחירי ספוט LUNA על בינאנס הגיעו למינימום של 1.51. בינתיים, שיעור החוזה התמידי של לונה (LUNA) היה בטריטוריה שלילית, בעוד היקף העסקה של 24 שעות ביממה הגיע ל -25 מיליארד דולר. פרוטוקול עוגן, פרוטוקול DeFi הגדול ביותר של טרה, ראה את הערך הכולל שלה נעול בכמעט 90% בשבוע האחרון, עכשיו עומד סביב 2 מיליארד דולר.

חלק מהדיווחים הצביעו על כך שהצעת LFG לגייס הון של יותר ממיליארד דולר מג'אמפ קריפטו, צלזיוס, ג'יין סטריט ואלמדה נכשלה. ה-LFG התכוונה לגייס הון כדי לאזן את יחסי טרה ו-UST. לונה הייתה אמורה להירכש בהנחה של 50%, שהייתה אמורה להיות בתקופת נעילה של שנה.

בינתיים, בורסות בדרום קוריאה כמו Upbit ו-Bithumb פרסמו הודעות אזהרת השקעה בשל תנודות המחירים הגדולות של לונה (LUNA).

לאחר שהמימון נכשל, דו קוון אמר בציוץ בטוויטר שהדרך היחידה היא לספוג את אספקת המטבע היציב שרוצה לצאת לפני ש-UST תוכל להתחיל לחזור בה.

"אנו תומכים בהצעת הקהילה 1164 להגדלת basepool מ- 50M ל- 100M SDR *) להקטין את PoolRecoveryBlock מ- 36 ל- 18 פעולה זו תגדיל את קיבולת ההטבעה מ- $293M ל- ~ $ 1200M."

קשור: מדריך: מה הם החלופות הטובות ביותר למטבע ביטקוין (BTC)

מחיר טרה (LUNA) עשוי לצלול נמוך יותר מכיוון שהרעיונות של דו קוון וה-LFG לא הצליחו לתמוך בכלכלת טרה ובסטייקינג של UST עם הדולר האמריקאי.

מחיר הביטקוין (BTC) נותר מעל 30,000 דולר

בעוד הפסדי קרן LFG שואפים לתמוך ביציבות UST עם ביטקוין במהלך תנודתיות גבוהה יותר, מחיר הביטקוין (BTC) ממשיך לנוע גבוה יותר ביומיים האחרונים.

נכון לכתיבת שורות אלה נסחר הביטקוין במחיר של 31,421 דולר, עלייה של כמעט 2% ב-24 השעות האחרונות. בעוד שמחיר ה-UST הוא 0.41 דולר, ירידה של 45% ב-24 השעות האחרונות.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.