תחזית: מחיר אתריום (ETH) עשוי לזנק בקרוב; זאת הסיבה

קצב השריפה היומי של אתריום (ETH) עוקף בקרוב את הקצב שבו מטבעות חדשים נטבעים מחדש, כך עולה מנתונים אחרונים.

קצב הצריבה היומי של אתריום (ETH) קרוב לעקוף את הקצב שבו אסימונים חדשים נטבעים, כך עולה מנתונים אחרונים. האסימון יכול לראות עלייה חדה במחירים כמו האספקה של אסימוני ETH הופך מוגבל.

נראה כי העלייה האחרונה בשריפת מטבעות אתריום ETH נובעת מפעילויות הטבעה מוגברות של NFT. הבלוקצ'יין של אתריום היא הפלטפורמה הגדולה ביותר עבור מגזר ה- NFTs, אשר בדרך כלל נטבעים על ידי שריפה חלקית של מטבעות אתריום (ETH).

למרות ההפסדים האחרונים, ETH עדיין עלתה ב-20.6% בחודש האחרון. חלק ניכר מהרווחים הללו מיוחסים לריבית הגדלה לקראת השדרוג הצפוי.

דפלציה ETH היא מחיר חיובי

נתונים של חוקר הקריפטו IntoTheBlock מראים כי ההנפקה היומית נטו של אתריום (ETH) – היחס בין ההטבעה לשריפה – הגיעה לאחרונה לשפל של חודשיים של 0.87%. ירידת הרמה מתחת ל-0 תכניס את ETH לטריטוריה דפלציונית.

הפעם האחרונה בה בוצעה הנפקת נטו שלילית עקבית הייתה במשך שבוע בינואר. בתקופה זו זינק מחיר המטבע בשיעור של עד 10%.

נתונים אחרונים של Dune Analytics הראו כי נפחי המסחר בשוק ה-OpenSea על ה- NFT עלו על 100,000 דולר במשך שישה ימים ברציפות. מה שמציין ביקוש גבוה ל- NFTs מבוססי אתריום (ETH). שיעורי השריפה היומיים של המטבע עלו בהתמדה גם בסוף מרץ עד תחילת אפריל.

לשם השוואה, שיעור ה-hash של ETH נשאר יציב במשך רוב השנה, סביב שיאים.

קשור: הסבר מלא: מה זה (Proof of stake (POS?

הוכחת הסיכון (סטייקינג)

ETH צפויה לעבור לדגם PoS השנה. המהלך נועד להוריד את דרישות המחשוב והאנרגיה של המטבע, ולהפוך אותו לנגיש יותר למשקיעים. זה צפוי להניע יותר תזרימי הון לתוך המטבע, במיוחד ממשקיעים מוסדיים.

הציפייה לשינוי ה-PoS כבר ראתה את הראלי המטבע מעל 20% עד מרץ, בעוד שגדולים בוול סטריט כמו גולדמן זאקס בחנו הנפקת נגזרים הקשורים ל-ETH.

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.