מחיר סולנה (SOL) מתכונן לשיא כל הזמנים, זאת הסיבה

סולנה (SOL), מטבע הקריפטו השישי בגודלו לפי שווי שוק, ירד מעט ביום שלישי לאחר ראלי מדהים בחודש האחרון.

סולנה (SOL), מטבע הקריפטו השישי בגודלו לפי שווי שוק, ירד מעט ביום שלישי לאחר ראלי מדהים בחודש האחרון. אבל הירידות מצביעות על כך שהמטבע ככל הנראה מתכונן לריצה לעבר שיא של כל הזמנים.

מחיר ה-SOL ירד ב-7% ל-126.94 דולר, ונסחר כעת ברמה של 133.26 דולר. הוא גם היה קרוב ל-50% מתחת לשיא של 258.96 דולר, שנרשם בנובמבר. ובכל זאת, המטבע הוא בין האלטים בעלי הביצועים הטובים ביותר בחודש האחרון, לאחר שזינק ב-38% מאז שהגיע לשפל של שבעה חודשים במרץ.

אינדיקטורים טכניים מחיר מטבע SOL בריצה שורית

פרשן הקריפטו הפופולרי @SmartContracter ציין כי צמד הביטקוין (BTC) מול SOL הראה התאוששות מורחבת של דפוס ה- W עדיין בעיצומו. המטבע צפוי להיות להגיע ליותר, אם כי הרווחים יעלו לסירוגין ונראה את השיאים ב- 2022.

המטבע צפוי לראות קונסולידציה חדה לאחר העלייה זו, אך לאחר מכן יאתגר את שיאי כל הזמנים.

אחרי עליית הגל 5 זה אני חושב שזה יהיה די משמעותי 20% + נסיגה לפני שהוא יגיע ל- ATH

-SmartContracter

האינדיקטורים טכניים של זוג הדולר מול ה- SOL מראים כי 135 דולר הוא רמת ההתנגדות הבאה שלה, בהתחשב בכך המטבע נאבק לשמור בעקביות על נקודה זו מה שעשוי להצביע על רווחים גדולים יותר.

מטבע סולנה הצביע על דפוס מורנינגסטאר בהתאוששותו באמצע מרץ.

קשור :מהי רשת סולנה (SOL), איך היא עובדת ומה היתרון שלה על מטבעות אחרים?

מסחר מוסדי

חלק גדול מהראלי האחרון של סולנה הונע על ידי העלייה בהתעניינות המוסדית. המטבע נכלל במוצר הנסחר בבורסה המוצע על ידי מנהל הנכסים האירופי CoinShares, ומהווה כמעט רבע משקל בקרן חדשה שהושקה על ידי Grayscale.

המעבר המתממש ובא של אתריום לאסימון הוכחת הסיכון (PoS) הגביר את העניין במדיום, ותמך ב- SOL ועמיתיו כגון קרדנו (ADA) ואלגורנד (ALGO). SOL הוא המטבע PoS הגדול ביותר,

גם האפשרות של משחקי בלוקצ'יין בסולנה תמך בעליית המטבע, לאחר שקרפטון של דרום קוריאה, המפתחת של משחק הווידאו PUBG הפופולרי, שיתפה פעולה עם Solana Labs.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.