זאת הסיבה לכך שביטקוין (BTC) עשוי לזנק לשיא כל הזמנים בקרוב

הביטקוין קפץ השבוע לכמעט 44,000 דולר, על רקע עלייה במסחר המוסדי.

הביטקוין קפץ השבוע לכמעט 44,000 דולר, על רקע עלייה במסחר המוסדי וכמספר רב של מטבעות אשר הועברו מהבורסות. נתונים אחרונים מצביעים על כך שתזרימים אלה יכולים לבשר על כוח גדול יותר עבור מטבע הקריפטו הגדול בעולם.

המטבע עלה בכמעט 7% בשבעת הימים האחרונים, כאשר הקפיצה האחרונה שלו מגיעה מיד לאחר שהבנק הפדרלי של ארה"ב העלה את הריבית כצפוי. חלק ניכר מכוח זה יוחס למסחר המוסדי, עם התעניינות גוברת מצד חברות גדולות בוול סטריט.

ביטקוין גם הצליח להימנע מהחולשה הקרובה שחוות המניות בטווח הקרוב, לאחר שהפד אמר כי יהיה אגרסיבי יותר במהלכיו לרסן את האינפלציה. נכון ליום רביעי, הוא נסחר סביב 42,000 דולר.

התזרים האחרון יכול לאותת לתנופה גדולה יותר בביטקוין

לפי נתוני הקריפטו שנבדקו על ידי Intotheblock, המטבע ראה את התזרים הגדול ביותר בבורסות מזה יותר מחודש ביום שני, עם יותר מ -15,000 יחידות אשר הועברו מהבורסות. מבחינה היסטורית, תזרימים גדולים תמיד קדמו לקפיצה משמעותית במחיר המטבע הדיגיטלי הוותיק.

בסוף ינואר, בפעם האחרונה שיותר מ-14,000 מטבעות הועברו מהבורסות, זינק מחיר הביטקוין בכמעט 20% בשבוע וחצה את ה-44,000 דולר.

המקרה של קפיצת מטבע BTC מחזקת את העובדה כי אספקת המטבע נמוכה בדרך כלל מעלה את מחירים גבוהה יותר. ועם כמות גדולה של מטבעות שנלקחים מהבורסות הפעילות, אספקת BTC חייבת לרדת, תמיכה במחירים.

קשור: אנליסט קריפטו חושף את סוף מחזור ארבע השנים של ביטקוין; מה זה אומר?

סנטימנט הקריפטו

עם העליות האחרונות, הסנטימנט כלפי שוק הקריפטו מוגבל במידה רבה. הקשיים הכלכליים מהסכסוך בין רוסיה לאוקראינה הם גורם מרכזי לאופטימיות, במיוחד כאשר האינפלציה צפויה לזנק בעקבותיהם.

בעוד ביטקוין התחמק מחולשת השוק הראשונית של הפד, בסופו של דבר הוא צפוי המטבע להיות תחת לחץ של מדיניות מוניטרית הדוקה יותר השנה. המטבע ירד מרמה של 44,000 דולר מספר פעמים השנה, ודבק בטווח הדוק במשך חודש.

ביטקוין עדיין נע, עד שנראה סגירה יומית מעל 45,500 דולר. אם נשבור את זה, זו יכולה להיות התחלה של פריצה הרבה יותר גדולה. -אנליסט הקריפטו @TheCryptoLark

אנו לא יועצים פיננסים! יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן, מסחר והשקעה בקריפטו כרוך בסיכון רב!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.