האקר לשעבר: יש לי ביטקוין בשווי של יותר מ-7 מיליארד דולר

"אני די עשיר, אני לא צריך לעבוד אם אני לא בוחר. יש לי ביטקוין בשווי של יותר משבעה מיליארד דולר", הצהיר ההאקר המכונה Gummo.

האקר blackhat לשעבר עם הכינוי Gummo טוען כי צבר סביב 7 מיליארד דולר בשווי של ביטקוין (BTC).

למרות מבול של תגובות ופוסטים חיוביים הנוגעים לראיונותיו על ערוץ היוטיוב Soft White Underbelly -שיש לו 3.18 מיליון מנויים – למצוא מידע על האקר גומו (Gummo) הוא נדיר.

לדבריו, הוא עובד בתחום כבר יותר מ-30 שנה, ובעוד הוא החל לפרוץ מסיבות לא חוקיות ונתפס על ידי הרשויות, לטענת האקר לשעבר, הוא כבר לא עוסק בעבודות "שחורות" – הודות לתמיכה וליועצת של אשתו – כיום הוא אבטחת סייבר וייעוץ למפתחים.

התגובות האחרונות הגיעו כחלק מראיון המשך שפורסם ב-12 במרץ, לאחר שהדיון הראשוני התקיים בסוף 2020. במהלך הסרטון הראשון, גומו הצהיר כי הוא בנה ארבעה מחשבי-על לכריית ביטקוין כאשר הנכס היה במחיר של 200-300 דולר בשנת 2013, ויצר יותר מ-80,000 BTC בתוך שנה וחצי.

על פי טענותיו, הוא צבר כעת כ -179,000 BTC. אם אחזקותיו מחושבות במחירים הנוכחיים, מה שמדרג אותו במקום ה-369 ברשימת המיליארדרים העולמית של פורבס לשנת 2021:

"אני די עשיר. כן, אני לא צריך לעבוד אם אני לא בוחר. יש לי ביטקוין בשווי של יותר מ-7 מיליארד דולר. "

האקר לשעבר הצהיר כי עבודתו הנוכחית בפריצה אינה מונעת על ידי הרצון לקבל עבודה או כסף, אלא על ידי עזרה ל"אדם הקטן", כפי שהוא הדגיש את החשיבות של בחירה לעשות את הדבר הנכון ולהגן על אנשים מפני רוע מקוון.

"הידיעה שאני מונע מסבתו של מישהו להיות קורבן של איזו תוכנית סחיטה ברשת, זה הדבר שאני קם עבורו כל יום ואלה הדברים שמניעים אותי כרגע", הוא אמר.

בנאום בצד האפל של ההתקדמות הטכנולוגית, גומו הזהיר כי הפריצה התפתחה במהירות מ "בעל חלונות קופצים javascript אינסופיים" הומוריסטי ספאם מחשבים למחשבי דואר זבל הומוריסטיים לנשק של נתונים ותוכנות נגד אנשים:

"הנוף הולך ונעשה אפל ומרושע יותר ככל שיותר אנשים רוצים להגיע לחופש כלכלי. בין אם זה גניבת מטבעות קריפטוגרפיים או גניבה מסורתית של מערכות בנקאיות."

"העובדה שממשלות עכשיו להוטות לפתוח במלחמה רק על הרעיון של פריסת תוכנה היא די מפחידה ולמרבה הצער זו תהיה המציאות החדשה של החברה", הוסיף.

בהסתכלות על התגובה לשני הראיונות, נראה שגומו הופך במהירות לדמות אהובה בשל סיפור הרקע שלו הכולל חינוך קשה, אובדן יקיריהם ומעבר משמעותי מהצד האפל של הפריצה לעזרה לאנשים באינטרנט.

קשור: האקר הצליח לשחזר ארנק טרזור (Trezor) נעול המכיל 2 מיליון דולר

לסרטון האחרון יש 14,000 לייקים עד כה ויש כמות כמעט אינסופית של תגובות חיוביות, בעוד שלסרטון הראשון יש 144,000 לייקים ואותו סנטימנט בתגובות.

"האיש הזה נתן לי השראה ללמוד אבטחת סייבר עם כוונה טובה. אני מורה מרוששת, אוהבת ללמד כי זה עוזר לתלמידים אז אף פעם לא התמקדתי בתלוש המשכורת. עכשיו מאוחר מדי. אבטחת סייבר נחשב כקריירה מתגמלת מאוד, אבל גומו נתן משמעות רבה יותר לקריירה הזאת, עכשיו ימשיך את הקריירה כדי להפוך את העולם למקום טוב יותר מדי.

המשתמש "quicklern818" הצהיר כי: "אני לא חושב שאנחנו אי פעם הולכים לראות את האיש הזה שוב, ובמובן מסוים, אני מרגיש שזה מתאים – הוא כמו מלאך שומר, עובד מאחורי הקלעים ותמיד צופה. שולח אהבה לו ולמשפחתו, ותודה על כל עבודתו הקשה."

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.