בינאנס עצרה באופן זמני הפקדה ומשיכה במטבע מאטיק של פוליגון (MATIC)

פוליגון טוענת כי העצירה הזמנית של בינאנס נעשתה כדי לשדרג ולסנכרן את הצמתים, שכן בעיית הבאג נפתרה והרשת יציבה.

בינאנס, בורסת הקריפטו הגדולה בעולם לפי נפח מסחר, הודיעה מוקדם יותר ביום שלישי כי היא תשהה באופן זמני פיקדונות ומשיכות ברשת פוליגון (Polygon Network).

ההודעה הגיעה בעקבות הפסקת פעילותה של רשת פוליגון מאז יום שישי לאחר שדרוג רשת. בורסת הקריפטו ציינה כי היא תפתח מחדש את תכונות הפיקדון והמשיכה ברגע שהרשת תהפוך ליציבה.

רשת פוליגון (Polygon) היא פתרון עבור אתריום שכבה-2 המתהדר במיליוני משתמשים ובמערכת אקולוגית מתפתחת. הרשת עברה שדרוג חיוני באחת משלוש השכבות ביום שישי, אך בשל חשד לבאג, שלוש השכבות לא הגיעו לקונצנזוס לאחר השדרוג, מה שהוביל להשבתה.

החשבון הרשמי פוליגון בטוויטר ציין כי בעיית הבאג תוקנה והרשת יציבה. עוד הבהירה כי בימים אלה בינאנס משדרגת את הצמתים שלה ומסנכרנת נתונים, ומכאן העצירה הזמנית.

בינאנס עצרה באופן זמני הפקדה ומשיכה של מטבע פוליגון (מאטיק)

רשת פוליגון מורכבת משלוש שכבות, שכל אחת מהן משרתת מטרה ברורה. שכבת אתריום מפעילה חוזים חכמים ואילו שכבת הבור מסייעת ביצירת בלוקים. התקלה טמונה בשכבת היימדל השלישית.

קשור: סקירה על מטבע הקריפטו מאטיק (MATIC (Polygon ואיך לקנות

הבאג החשוד גרם למאיתי היימדל שונים להיות בגרסאות שונות של השרשרת, ובכך לא הגיע לקונצנזוס של 2/3. בעוד שההפסקה לכמה שעות הייתה צפויה וגם קיבלה הודעה מצוות הפוליגון, הפסקת החשמל הממושכת בת 11 השעות הפכה לסיבה לדאגה לפרויקטים רבים כמו גם לסוחרים.

רשת פוליגון (Polygon) תיקנה באג שדרוג נוסף בדצמבר 2021 לאחר ששותף אבטחה גילה פגיעות שעלולה הייתה לסכן כספים בשווי 24 מיליארד דולר. על פי הנתונים העדכניים ביותר של Polygonscan, הרשת החלה לייצר בלוקים בזמן והצוות הבטיח כי באג הרשת טופל.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.