הזוג ניצח את בית המשפט האמריקאי: מס הכנסה אינו רשאי למסות קריפטו, רק לאחר המכירה

התביעה של הזוג נאשוויל נגד מס ההכנסה השוותה תגמולי קריפטו שלא נמכרו לספר שלא נמכר מחנות, והם יתוגמלו בהחזר עם ריבית עבור המס ששולם.

תביעה של זוג נאשוויל במסים ששולמו על מטבעות טזוס שלא נמכרו מגיעה לסיומה כאשר שירות מס הכנסה (IRS) מסכים להנפיק להם החזר כספי.

ההחלטה עשויה לקבוע תקדים לדיונים העתידיים על אופן מיסוי תגמולי מס בקריפטו שנצברו באמצעות מסחר והשקעה. נכון לעכשיו תגמולי הוכחת ההימור מסווגים כהכנסה, עם מס לתשלום כפי שהם ירוויחו בעתיד. הפיתוח החדש מציע שהם צריכים להיות ממוסים רק כאשר הם נמכרים בדולרים.

בחודש מאי 2021 הגישו בני הזוג ג'ארט תלונה נגד ממשלת ארצות הברית, שבה נקבע כי 8,876 מטבעות טזוס (XTZ) שנוצרו ב-2019 אינם הכנסה ולא היו צריכים להיות חייבים במס. עוד נטען בתלונה כי הממשלה מנסה לעשות משהו "חסר תקדים, שהוא פעילות יצירתית במס ולא הכנסה".

"מיסוי עוגות, ספרים או מטבעות חדשים שנוצרו כהכנסה יהיו בעל השפעות מרחיקות לכת ומזיקות על משלמי המסים וכלכלת ארה"ב, והיה עד כה ללא תמיכה בקוד ההכנסות הפנימיות, בתקנות, בחוקי המקרים או בחוקה".

על פי מסמכי בית המשפט שצפויים להתפרסם ביום חמישי, מס ההכנסה הצהיר כי ימשיך בבקשתם של הזוג להחזיר ב"ריבית סטטוטורית כפי שנמסרה בחוק" את 3,793 הדולרים ששילמו זוג הג'ארטים עבור התגמולים שלהם ללא דורש בשנה שעברה.

קשור: משפחת טראמפ מאיימת בנקיטת צעדים משפטיים נגד TrumpCoin

נכון לעכשיו, מיסוי רווחים היה חוקי. רשות המיסים שואלת את משלמי המסים אם הם "קיבלו, מכרו, החליפו או נפטרו בדרך אחרת מכל עניין כספי במטבע וירטואלי כלשהו", אך נראה כי אף אחד מהתיאורים הללו אינו נוגע ישירות לתגמולים שלא נמכרו ולא נדרשו של זוג הג'ארטים.

פורבס דיווח כי מקורות המקורבים לנושא אומרים כי בני הזוג מתכננים להמשיך את התיק בבית המשפט כדי להשיג הגנה לטווח ארוך יותר ולקבע תקדים כלל ארצי. סביר להניח שמשלמי המסים האמריקאים מתפללים ששום תגובה חקיקתית לתוצאה זו של בית המשפט לא דומה להנחיה החדשה של הרגולטור בבריטניה בנושא מטבעות קריפטוגרפיים. מסחר בקריפטו ייחשב כמכירת מטבעות ויהיה כרוך במס רווחי הון.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

חדשות - סיקורים, מבזקים וכתבות מהארץ והעולם על קריפטו והכנסה נוספת עקוב אחרינו