תחזית סקייברידג': צופה כי מחיר ביטקוין (BTC) יגיע לחצי מיליון דולר ב-5 השנים הקרובות

ביטקוין יגיע למחיר של 500,000 דולר בארבע עד חמש השנים הקרובות לדברי אנתוני סקרמוצ'י, מייסד חברת ההשקעות סקייברידג' קפיטל.

ביטקוין יגיע למחיר של 500,000 דולר בארבע עד חמש השנים הקרובות לדברי אנתוני סקרמוצ'י, מייסד חברת ההשקעות סקייברידג' קפיטל. בעל ההון מאמין כי הדבר יתאפשר על ידי אימוץ גלובלי של מטבע הקריפטו המוביל ביטקוין במסגרת זמן זו. הוא מוסיף כי כרגע, ביטקוין לא יכול להיקרא נכס אינפלציוני.

מייסד סקייברידג' קפיטל צופה מחיר ביטקוין של 500 אלף דולר ב-5 השנים הקרובות

בראיון לקיטקו ניוז אמר אנתוני סקרמוצ'י, מייסד סקייברידג' קפיטל, כי לביטקוין יש פוטנציאל להגיע למחיר של 500,000 דולר בארבע עד חמש השנים הקרובות.

 בסופו של דבר אני חושב שביטקוין יהיה שווה חצי מיליון דולר, וזה ייקח ארבע עד חמש שנים. הנסיעה תהיה קשה, אבל זה בהחלט יהיה שווה את זה, הוא אמר.

עבור מנהל התקשורת לשעבר של הבית הלבן, המשך הצמיחה של רשת הביטקוין כדי להכיל יותר משתמשים הוא מה שיתדלק את העלייה של פי 14 מהרמות הנוכחיות. לצד תג מחיר של 500 אלף דולר בחמש השנים הקרובות, סקרמוצ'י צופה שיהיו יותר ממיליארד ארנקי ביטקוין ברשת.

בניגוד למה שרבים מתומכי הביטקוין מאמינים בו, סקרמוצ'י ציין כי הוא עדיין לא רואה בביטקוין (BTC) נכס אינפלציוני. הוא טוען במקום זאת כי ביטקוין יבשיל להיות מאגר של ערך וגידור אינפלציה כאשר הוא יאומץ באופן רחב יותר.

סקרמוצ'י הוא רק האחרון להצטרף לסגל של תומכי ביטקוין שוריים לטווח ארוך. ARK Invest של קתי ווד גם שיתף השבוע תחזית מחיר שורית מאוד לביטקוין. מנהלי ההשקעות הצהירו כי על פי המחקר שלהם, ביטקוין יכול להגיע למחיר של מעל מיליון דולר עד 2030.

קשור: האם מחיר הביטקוין יכול להגיע למיליון דולר? Ark Invest בטוחה שזה יכול לקרות ב-2030

לדברי מספר אנליסטים, קריסת מחיר הביטקוין היא הזדמנות קנייה

בעוד שתחזיות המחירים הארוכות של הביטקוין שופעות, 2022 הייתה איטית עבור מטבע הקריפטו החלוצי. השנה עד כה, הביטקוין ירד סביב 20% כאשר השוק הגיב למספר רוחות שליליות, כולל חששות מהתהדקות המדיניות המוניטרית של הפד. גם שאר שוק מטבעות הקריפטו בשוק ראו מרחץ דמים שמחק יותר מ-600 מיליארד דולר בשווי שוק.

בכל מקרה, מספר אנליסטים מובילים קוראים לנפילות הזדמנות קנייה מושלמת. כפי שרוברט קיוסקי, מחבר הספר רב המכר "אבא עשיר עני", מנסח זאת, הטבילה היא "הזמן להתעשר".

הערה: אנו לא יועצים פיננסים, השקעה במטבעות קריפטו מהווה סיכון רב, יש לעשות מחקר עצמאי קודם לכן.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

. $קורס מסחר בכתובת אינטרנט (דומיין) - לייצר הכנסה ענקית בהשקעה של 3 דולר$ לפרטים<--