האם פנטום (FTM) הוא מתחרה הבא של אתריום ? DeFi TVL חצה את 12 מיליארד הדולר

האם פנטום (FTM) הוא הדבר הגדול הבא ברשימת המתחרים של אתריום? לאחרונה פנטום גברה על ענקים כמו אווה (AAVE) וסולנה (SOL) במונחים של דיפיי DeFi.

פנטום (FTM Fantom) הוא הדבר הגדול הבא ברשימת המתחרים של אתריום. לאחרונה פנטום גברה ענקים כמו AAVE ו SOL במונחים של DeFi הנעול בשווי כולל (TVL) אשר חצת כעת את ה – 12.3 מיליארד דולר לפי נתונים, מקור – DeFiLlama.

ב-24 השעות האחרונות, DeFi TVL של פנטום זינק ב-17% מה שהפך אותה לרשת ה- דיפיי DeFi השולטת והנתחרה הבאה אחרי אתריום. כפי שכותב עיתונאי חדשות הקריפטו הפופולרי קולין וו :

פרוטוקולים שונים מתחרים על ה- ve(3, 3) NFT הקרוב שנבחר על ידי אנדרה קרוניה, משתמשים נועכלים נכסים באמצעות APR.

TVL של פנטום זינק פי 12 ב-4 החודשים האחרונים. עם זאת, דבר אחד שיש לצפות לו, הוא כי פרוטוקול נתב חוצה לבלוקצ'יין Multichain יש את הדומיננטיות המרבית ב 57% במונחים של – Fantom DeFi TVL.

חדשות קריפטו – טוויטר

פאטום עולה על אתריום בעסקאות יומיות

אבן דרך משמעותית נוספת שפנטום השיגה כעת היא שהיא עלתה על אתריום במונחים של עסקאות פעילות יומיות. כתוצאה מכך, (Fantom) מחזקת עוד יותר את מעמדה כמתחרה מובילה של L1 באתריום.

דבר נוסף הוא שהנגישות של Fantom (FTM) נותרה בעיה גדולה. משקיע הקריפטו הפופולרי והאנליסט מיילס דויטשר כותב:

קשור: כורה אתריום (ETH) בודד זכה בכל הקופה וכרה בלוק ב – 540 אלף דולר

הנגישות של FTM עדיין מהווה בעיה גדולה. משיכות נחסמות לעתים קרובות בבורסות גדולות, היא עדיין לא רשומה בבורסת גדולות. האם ניתן לדמיין מה המחיר של FTM אם המטבע יקבל תמיכה בפרויקטים נוספים? זה יגיע, רק עניין של זמן.

בשנה האחרונה, FTM הקריפטו הרשמי של פנטום רשם ראלי חזק והוא אחד הנכסים הדיגיטליים המובילים בשוק המסחר. עם זאת, הירידה האחרונה בשוק הקריפטו, מחיר ה-FTM תיקן יותר מ-30% בגרף השבועי.

נכון לזמן הכתיבה, Fantom (FTM) נסחרת במחיר של 2.08 דולר ושווי שוק של 5.2 מיליארד דולר. תיקון זה יכול כנראה להיות זמן טוב להוסיף נכס FTM לתיק ההשקעות שמאמין בעתידו של פרויקט פנטום.

אנו לא יועצים פיננסים! השקעה בקריפטו ובמניות כרוך בסיכון רב, יש להתייעץ עם איש מקצוע.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.