כורה אתריום (ETH) בודד זכה בכל הקופה וכרה בלוק ב – 540 אלף דולר

כורה בודד כנגד כל הסיכויים הצליח לאסוף 168 מטבעות ETH מבריכת כרייה השבוע, השווים כפול 42 פעמים את תגמול הבלוק הממוצע.

כורה אתריום בודד (ETH) הצליח בגדול וכרה בלוק בכוחות עצמו לקיבל "פרס" בשווי של כ -540,000 דולר.

הכורה פעל דרך בריכת (2miners Ethereum SOLO) ב -17 בינואר כאשר כרה בלוק שלם וקיבל 168 ETH. תגמול זה עולה בהרבה על התגמול הממוצע לבלוק של כ -4 ETH על פי BitInfoCharts.

האופי המדהים של הפרס הוא הגודל ואת כוח *חשיש* של בריכת ה-SOLO. הוא קטן יחסית עם 854 כורים באינטרנט ו 1.5 tera hashes לשנייה בזמן הכתיבה, כלומר הכורה הממוצע תורם 1.85 גיגה hashes לשנייה. הכורה בעל המזל תורם כיום 2.25 גיגה Hashs לשנייה אשר יכולו להיווצר בין 1 ל 20 של התקני GPU.

כוח Hash הוא כמות כוח עיבוד המחשב שהתקן תורם לבלוקצ'יין 'הוכחת עבודה' כמו אתריום וביטקוין. כוח hash נוסף מסייע לאבטח את הרשת על-ידי עיבוד תנועות ובלוקי כרייה.

הזכייה המאושרת ברשת אתריום מסמנת את הפעם השלישית בשבועיים שכורי קריפטו בודדים מגיעים לשיאם. כורה ביטקוין (BTC) ממבצע כריית הסולו האנונימי Solo CK גרף 6.25 BTC לכריית בלוק שלם בכוחות עצמם ב -11 בינואר.

קשור: כורה ביטקוין זעיר הרוויח כנגד כל הסיכויים 6.25 BTC בסכום של 266,000 דולר

יומיים לאחר מכן, כורה סולו אחר באמצעות Solo CK שוב כרה בלוק חדש על רשת הביטקוין עם רק אחד עד שלושה אסדות.

לכל כורה יש סיכוי של 1 ל-1,400,000 לכרות בלוק שלם, והסיכויים ששני כורים זעירים ינהלו את אותו הישג באותו שבוע הנאמדים ב-1 למיליארד.

הרווחיות היומית הממוצעת של כריית אתריום נמצאת בירידה מאז המטבע זינק לשיא כל הזמנים של 0.282 דולר ב-12 במאי 2021. הרווחיות הממוצעת עומדת כעת על $0.0474 לפי BitInfoCharts. זאת, בין היתר, בשל EIP-1559 אשר שורף עמלות במקום לחלק אותם לכורים.

פרס זה הוא תוספת מושלמת כאשר רשת אתריום משלימה את "המיזוג", בהתייחס למעבר שלה לאלגוריתם קונצנזוס הוכחת יתד (POS). באמצעות POS, יציבות הרשת נשמרת על-ידי הטוקנים. פעולה זו תפחית את דרישות משאבי החשמל של הרשת.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.