מניית כריית ביטקוין חדשה בנאסד"ק תחת הטיקר RHDM

כורה הביטקוין רודיום אנטרפרייזס בע"מ הודיע על תנאי ההנפקה הראשונית שלה לציבור (IPO) שצפויה להביא את שווי החברה ליותר מ-1.7 מיליארד דולר.

כורה הביטקוין רודיום אנטרפרייזס בע"מ הודיע על תנאי ההנפקה הראשונית שלה לציבור הרחב (IPO) שצפויה להביא את שווי החברה ליותר מ-1.7 מיליארד דולר בזמן קצר.

רודיום (Rhodium) צפויה לגייס מעל 107 מיליון דולר מהנפקה

לפי ההגשה של חברת הכרייה רודיום לרשות לניירות ערך האמריקאית SEC, כורה הביטקוין מעוניין לגייס כ-107.7 מיליון דולר על ידי הצעת 7.69 מיליון מניות Class A בהנפקה במחיר הנע בין 12 ל-14 דולר למניה.

בינתיים, גם לאחר ההנפקה, כ-56.84 מיליון מניות Class A ו-67.50 מיליון מניות Class B צפויות להישאר "בטופ" לאחר ההנפקה, כך שהחברה מוערכת בכ-1.74 מיליארד דולר.

לדברי רודיום, המניה תירשם בנאסד"ק תחת הסימול "RHDM".

מכוונת לפסגה

הנפקה זו עשויה להיות צעד נוסף קדימה כאשר חברת הכרייה רודיום מ (Rhodium) ממשיכה במאמציה הבלתי נלאים ליצור טכנולוגיות חדשות וכן להפוך ליצרנית המובילה של מטבעות הקריפטו ביטקוין בתעשייה הפיננסית.

בינתיים החברה "גאה" בכך שיש לה יתרון על רוב הכורים בגלל טכנולוגיית קירור הנוזלים הקניינית שלה, בניגוד למערכות המסורתיות הנפוצות לקירור אוויר.

נכון ל-31 בדצמבר 2021, רודיום הפכה לאחד מאתרי כריית הביטקוין הגדולים בעולם המקוררים בנוזלים, עם 100 מגוואט של כורים מקוררים בנוזלים באותה תקופה.

קשור: מדריך: איך להרוויח ביטקוין חינם דרך דפדפן CryptoTab (כריית קריפטו)

מעניין, רודיום חברת כריית הביטקוין נוסדה רק בשנת 2020. ובתשעת החודשים הראשונים שהסתיימו ב-30 בספטמבר 2021, החברה כבר רשמה רווח נקי של 12.8 מיליון דולר על הכנסות של 82.1 מיליון דולר, והחזיקה 8.4 מיליון דולר בנכסים דיגיטליים ו-272.1 מיליון דולר בסך הנכסים נכון ל-30 בספטמבר.

החברה מחפשת לצאת להנפקה בתקופה שבה המשקיעים המוסדיים עשויים להראות קצת זלזול בהנפקה לאחר הירידות של מניות הכרייה המובילות בשוק, לפי הסטטיסטיקה האחרונה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: