ג'ק דורסי מייסד Block מכריז על מערכת כריית ביטקוין פתוחה לכולם

מייסד Block ג'ק דורסי אישר ביום חמישי, 13 בינואר, כי החברה בונה מערכת כריית ביטקוין פתוחה המפחיתה את מחסום הכניסה לביטקוין.

מייסד Block Inc ג'ק דורסי אישר ביום חמישי, 13 בינואר, כי החברה בונה מערכת כריית ביטקוין פתוחה המפחיתה את מחסום הכניסה למטבע הקריפטו המוביל ביטקוין. מערכת כריית הביטקוין הפתוחה החדשה תהיה פתוחה לכולם, כורים קטנים וחדשים, מה שיקל על המשתמשים לכרות מהנוחות על הספה.

נכון לעכשיו, עם העלויות הכבדות הכרוכות בחומרת כריית ביטקוין, תעשיית הכרייה מרוכזת במידה רבה בידם של שחקנים גדולים. בלוק עושה מאמץ חדש כדי להפוך אותו מבוזר ומאובטח יותר. כתוצאה מכך, החברה כבר החלה לשכור מומחים חדשים ולבנות צוות.

תומפסון טמפלטון, המנכ"ל של בלוק, פרסם הודעה המסבירה את ההיקף הנוסף של הפרויקט. בפוסט הטוויטר שלו, טמפלטון כתב:

"אנחנו רוצים להפוך את הכרייה למפוזרת ויעילה יותר מכל הבחינות, החל מקנייה, הקמה, תחזוקה, כרייה. אנחנו חושבים כי הכרייה היא הרבה מעבר ליצירת ביטקוין חדש. אנחנו רואים את זה כצורך ארוך טווח בעתיד מבוזר לחלוטין וחסר רשות".

המנהל הוסיף כי הצוות של Block Inc החל לעבוד על נקודות כאב של הלקוחות שלו כדי להתמודד עם אתגרים טכניים ספציפיים.

קשור: ג'ק דורסי מכריז על קרן ההגנה המשפטית של ביטקוין

מענה לשלושה אתגרים חשובים לכריית ביטקוין

  • זמינות: זמינות ורכש של ציוד הכרייה הוא אחד האתגרים הגדולים ביותר עבור כורי ביטקוין חדשים. חוץ מזה, הציוד יקר והמשלוחים בלתי צפויים. בלוק (Block Inc) רוצה להקל על משתמשים לרכוש את אסדות הכרייה, בכל עת, בכל מקום.
  • אמינות: בעיות פונקציונליות של ציוד כריית ביטקוין נמצאות במגמת עלייה יחד עם בעיות של התחממות יתר. התוצאה היא אתחול מחדש ואובדן הכנסות מכרייה שגוזלים זמן רב. בלוק (block Inc) גם מחפשת לטפל בבעיה זו בהישג יד.
  • ביצועים: השימוש באסדות כרייה גורם ליצירת הרמוניות לא מוצדקות ברשת החשמל. זה עושה את זה מאוד רועש בשימוש ביתי. Block Inc יעבוד כך על יצירת איזון בין צריכת חשמל נמוכה יותר hashrates גבוה יותר.

כדי להתגבר על אתגרים אלה, Block Inc בוחנת כעת אפשרויות על ידי "הערכת בלוקי בנוסח IP שונים (מכיוון שאנו פתוחים ליצירת ASIC חדש), קושחה של כורה קוד פתוח והצעות אחרות של תוכנות מערכת".

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: