בורסת הקריפטו בינאנס מאפשרת משיכות ישירות אל שכבת אתריום 2

חדשות ענקיות, נראה כי בורסת הקריפטו הגדולה בעולם בינאנס (Binance) לפי נפח מספר החלה במשיכות ישירות לרשת אתריום שכבה 2.

באחת ההתפתחויות האחרונות, נראה כי בורסת הקריפטו בינאנס החלה במשיכות ישירות לרשת אתריום שכבה 2. אנליסט פופולרי בענף הקריפטו 'לארק דייוויס' היה הראשון לזהות את ההתפתחות הזו, הוא שיתף זאת על ידי צילום מסך בפרופיל הטוויטר שלו.

בנובמבר 2021, בינאנס כבר הודיעה על שילוב רשת הבוררות One ובמקביל את פתיחת הפיקדונות עבור מטבע הקריפטו השני בגודלו אתרים (ETH) לשכבה אחת 2.

הפיתוח האחרון אומר שמשתמשים יכולים כעת להפקיד אתריום ETH כמו גם להפקיד ETH לחשבונות בינאנס שלהם באמצעות פתרון Arbitrum One Layer 2. בתוך גז האתריום המרקיע שחקים, הביקוש לפתרונות שכבה 2 גדל.

לפיכך, ההתפתחות של בינאנס מגיעה בדיוק בזמן הנכון! פיתוח זה יאפשר ליותר אנשים להשתמש בפתרונות Ethereum Layer 2 כמו גם ב – Arbitrum One Network מבלי להשתמש ברשת הראשית של אתריום. בעבר, משתמשים היו צריכים ללכת לרשת אחרת ומאוחר יותר ל Arbitrum One, שהיה יקר יחסית, לדברי הסוחר לארק דייוויס.

קשור: ויטליק מציע מבנה עמלות חדש לגז האתריום

אודות Arbitrum One Network

Arbitrum One היא רשת ביתא לפתרון סיכום שנוצר על ידי מעבדות מחוץ לרשת. סיכומים אלה ממלאים תפקיד חשוב כדי להגביר את התפוקה באתריום. הם יכולים לעבוד על-ידי ביצוע עסקאות מחוץ ל- Ethereum mainnet ובו-זמנית לאחסן נתונים עליה.

הבלוקצ'יין של Arbitrum One ממנף סיכומים אופטימיים המסייעים גם בהפחתת גודש הרשת ודמי הגז תוך הגברת מהירותו.

בינאנס היא רק אחת מבין בורסות הקריפטו הבודדות התומכות בפתרונות אתריום שכבה 2 עבור פיקדונות ומשיכות. בעוד זירות מסחר גדולות נשארו מאחור, בורסות קריפטו כמו Uniswap, Aave ו- 1inch, כבר שילבו את Ethereum Layer 2s במערכת שלהם.

כאמור, הביקוש ל-Ethereum Layer 2s גדל בשל אגרת הגז הגבוהה יותר במטבע אתריום. כתוצאה מכך, אנו מצפים לזירות נוספות כמו קוינבייס להצטרף לחידוש ולהציע תמיכה ואינטגרציה של L2s.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: