קוינבייס רכשה את FairX בורסת חוזים עתידיים, האם תהפוך לגדולה בעולם?

(Coinbase), קוינבייס בורסת מטבעות הקריפטו הגדולה בארה"ב לפי נפח מסחר, הודיעה על רכישת FairX, בורסת חוזים עתידיים רשומים בארה"ב.

בורסת המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולה בארה"ב לפי נפח מסחר, הודיעה על רכישת FairX, בורסת חוזים עתידיים רשומים בארה"ב. המהלך ייקח את קוינבייס (Coinbase) סוף סוף וימלא את הפער בהנפקת הפורטפוליו שלה עם מעבר לנגזרות הקריפטו.

קוינבייס מחפשת לנצל את שוק נגזרי הקריפטו דרך רכישת FairX

בורסת קוינבייס נוקטת צעד גדול לקראת הרחבת עסקיה. בפוסט בבלוג שפורסם לאחרונה , קוינבייס הודיעה כי רכשה את FairX, בורסת נגזרים הרשומה בנציבות המסחר בחוזים עתידיים על סחורות בארה"ב (CTFC).

היום, אנו מכריזים על רכישת FairX, בורסת נגזרים בפיקוח CFTC או שוק חוזים ייעודי, המייצג את הצעד הבא שלנו לקראת יצירת סביבת המסחר החזקה וההוליסטית שהמשקיעים מחפשים.

קוינבייס מתכוונת להביא נגזרי קריפטו מוסדרים ללקוחותיהם יחד עם הרכישה. הבורסה תעשה זאת על ידי מינוף השותפים והתשתיות הקיימים של FairX. בהודעתה חשפה קוינבייס כי מטרתה העיקרית לרכישה היא להפוך את שוק הנגזרים ל"נגיש" יותר עבור מיליוני לקוחותיה הקמעונאיים.

המעבר של קוינבייס לנגזרים פירושו יותר גיוון עבור החברה

שוק הנגזרים הוא שוק למכשירים פיננסיים כמו חוזים עתידיים או אופציות, הנגזרות בצורות אחרות של נכסים. חוזים עתידיים ואופציות על מטבעות קריפטו מאפשרים למשקיעים לגדר את ההימור שלהם בכך שהם מסכימים לקנות או למכור את הקריפטו שלהם במחיר מסוים בעתיד.

עד כה מקור ההכנסה העיקרי של בורסת קוינבייס היה מעמלות על מסחר במקום קריפטו. עם זאת, הרכישה של FairX, אשר צפויה להיסגר בתוך הרבעון הראשון של השנה, היא הדחיפה העיקרית עבור קוינבייס לנצל את שוק נגזרי הקריפטו המבוקשים ביותר.

זהו קרש הקפיצה החשוב ביותר עבורנו כדי לרומם את השוק נגזרים בענף הקריפטו, ברט טייפול, ראש מחלקת מוסדי ב-Coinbase, אמר על הרכישה.

קוינבייס ביצעה התחייבויות נוספות כדי לראות אותה נכנסת לשוק הנגזרים בצורה חלקה. בספטמבר האחרון הגישה הבורסה בקשה לאיגוד החוזים העתידיים הלאומי להירשם כסוחר בעמלות עתידיות. היא גם רכשה את Skew, 'חוקר נגזרים', בשנה שעברה.

קשור: מייסד ומנכ"ל קוינבייס רכש אחוזה בלוס אנג'לס תמורת 133 מיליון דולר

לנגזרות קריפטו יש ביקוש גבוה

נגזרי קריפטו הם קהילה חמה בשוק הקריפטו, במיוחד בארה"ב שיש בה רק כמה בורסות קריפטו המציעות אותה. לפי CryptoCompare, נפח המסחר בשוק הנגזרים עלה על שוק הספוט בדצמבר והגיע ל-2.9 טריליון דולר.

קוינבייס לא בורסת הקריפטו האמריקאית היחידה שביקשה להביא הנפקה נגזרים כדי להגדיל את כלכלת הקריפטו האמריקאית. FTX.us Crypto.com פועלים גם הם במטרה להפוך לבורסות חוזים עתידיים על קריפטו מוסדר בארה"ב. בשנה שעברה רכשה FTX את LedgerX. באופן דומה, Crypto.com רכשה את פלטפורמת הנגזרים הקמעונאיים Nadex בסוף השנה שעברה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: