זאת המדינה השנייה שתאמץ את ביטקוין כמטבע חוקי אחרי אל סלבדור

בפסק דין שהוא "כמעט זהה להצעת החוק של אל סלבדור", חבר הפרלמנט של טונגה צופה כי ארצו תאמץ את ביטקוין עד נובמבר.

דומינו נוסף עומד ליפול בדרך לביטקוין. ביום רביעי, מחוקק לשעבר של מדינת האיים באוקיינוס השקט טונגה שיתף גישה של משחק אחר משחק לאימוץ ביטקוין (BTC) כמכרז משפטי.

בסדרת ציוצים, של חבר הפרלמנט פוסיטוה, חבר פרלמנט לשעבר עבור טונגה, שחרר טופס ETA עבור ביטקוין כמכרז משפטי. העתקת ספר המהלכים המשפטיים של אל סלבדור, המהלך יכול להיות יקצה יותר מ -100,000 טונגאנים (כסף מדיני) לרשת הביטקוין.

בתוכנית חמש הנקודות שלו, יו"ר הארגון העולמי של חברי פרלמנט נגד השחיתות מתאר את מסלול אימוץ המטבע הפופולרי:

בהערת המשך אמר פוסיטוה שהצעת החוק "מעוצבת וכמעט זהה להצעת החוק של אל סלבדור".

הפוסט עורר שאלות, תחזיות וצהלה ממשתמשי טוויטר וחובבי ביטקוין, מעריכים שאחרי הסדר חוקי שכשה המטבע "ירקיע שחקים". הוא השיב בהתלהבות כי הזמן אשר ייקח להפיכת מטבע BTC למכרז משפטי יכול לקרות כבר בנובמבר או בדצמבר השנה, והשיב: בציוץ.

בשנת 2021, ההערכה הרווחת הייתה שטונגה תהפוך לאחת המדינות הבאות שתאמץ את ביטקוין כמכרז משפטי. הספקולציות הגיעו לשיא בעקבות פודקאסט  פוסיטוה התחייב תהיה אחת המדינות המובילות בענף הקריפטו.

טונגה היא מדינת איים מרוחקת הנשענת על העברת סחורות ממדינות, כולל אוסטרליה, ניו זילנד וארצות הברית. תאגיד המימון הבינלאומי מעריך כי טונגה מקבלת יותר הכנסות מהעברות כספים מכל מדינה אחרת בעולם, ותורמת עד 30% מההכנסה של משקי הבית.

קשור: אל סלבדור הודיעה לראשונה על כוונתה להנפיק אג"ח לביטקוין

יתר על כן, בעוד שאוכלוסיית טונגה מונה רק שש ספרות, תפוצת אנשי טונגה היא עצומה ברחבי העולם. הארגון הבינלאומי להגירה מעריך שאוכלוסיית טונגה מתגוררת במדינות שונות נכון לכתיבת מאמר זה כ-126,000 איש, עם עד 18,000 טונגאנים באוסטרליה.

מקרה השימוש בתשלום היה אחד המניעים העיקריים עבור אל סלבדור אימוץ מטבע BTC כמכרז משפטי. לפי הבנק העולמי , העברתו של טונגה כאחוז מהתוצר המקומי הגולמי גבוהה משמעותית מאל סלבדור, בשיעור של 39% לעומת 24%, בהתאמה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

. $קורס מסחר בכתובת אינטרנט (דומיין) - לייצר הכנסה ענקית בהשקעה של 3 דולר$ לפרטים<--