בינאנס מיישמת דרך קלה לרכישת אן אף טי (NFT)

שוק ה-NFT של בינאנס מציג את מנגנון המנויים של ה-NFT, תכונה חדשה המתיימרת להעניק לקונים מוטיבציה.

בשל העלייה בביקוש, קשה יותר ויותר לרכוש טוקנים לא ניתנים להחלפה (NFT) בהשקה הראשונית שלהם. בגלל ההיצע המוגבל והביקוש הגבוה, לאחר שחרור, מספר דגמי NFT אזלו לאחר מספר שניות בודדות.

עם זאת, משתמשים המעוניינים לרכוש אוספים שפורסמו לאחרונה אין ברירה אלה לחכות עד הבעלים להחלטת הראשוניים כדי שה – NFT יהפוך לרווחי, וכתוצאה מכך צריך לשלם יותר או לא להיות מסוגל לרכוש את כל קולקציית ה NFTs לחלוטין.

לכן, בינאנס הציג מנגנון מנוי המאפשר לכולם הזדמנות שווה לקנות NFT שפורסמו לאחרונה בשוק שלה. מנגנון המנוי החדש של NFT בשוק מאפשר למשתמשים סיכוי גבוה יותר לרכוש NFTs על כך שהיא מגבילה את כמות המותרת של רכישת אן אף טי – NFT לאדם ועקבות תהליך בחירת קונים אקראי.

משתמשים המעוניינים להשתתף במכירות מנגנון המנוי של NFT צריכים לעקוב אחר תהליך הכולל ארבעה שלבים – הכנה, מנוי, חישוב והפצה.

בשלב ההכנה, המשתמשים צריכים להחזיק את הכמות המינימלית של הטוקנים הנדרשים כדי להשתתף. בינאנס מציינת כי דרישת הכניסה המינימלית נקבעת על ידי היוצרים או הפרויקט שיבצע את מכירת ה- NFT.

בינאנס מיישמת דרך קלה לרכישת אן אף טי (NFT)
מקור תמונה – Binance NFT

שלב המנוי מגיע בהמשך. כאן, המשתתפים המוסמכים יקבלו כרטיסי השתתפות, אשר יהיו מגבלות רכישה לכל משתמש שנקבעו על ידי יוצרי אן אף טי – NFT. מספר הכרטיסים שיתקבלו על ידי משתמש יהיה הסכום המרבי של NFTs שניתן לרכוש. עם זאת, למשתמשים יש אפשרות להחליט אם להשתמש בכל הכרטיסים או רק בכמה מהכרטיסים שלהם. לאחר קניית כרטיסים נוספים לא אומר שתקבל NFT. עם זאת, זה ייתן לך יותר סיכויים להצליח ברכישה שלך.

קשור: המשקיע קווין או'לירי: NFT יכול להיות גדול יותר מאשר ביטקוין

לאחר מכן, התהליך עובר לשלב החישוב. זה משלב מערכת בחירה אקראית כדי לבחור כרטיסי השתתפות זוכים מכל מי שנרשם כמנוי. המשתתפים שנבחרו יוכלו לרכוש בהצלחה את ה-NFT. השלב הסופי הוא ההפצה, שם תמשיך המכירה.

אין ספק כי ענף ה NFT גדל מאוד בחודשים האחרונים. עם היקף המכירות העולמי של NFT שמתקרב ל-20 מיליארד דולר, רבים משערים כי NFTs עשויים יום אחד לעלות אפילו על מחיר הביטקוין (BTC).

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.