את החופשה הבאה שלנו נשלם בקריפטו? מנכ"ל אייר בי אנד בי (Airbnb) בהצעה לעוקביו

את החופשה נשלם במטבעות קריפטו? האם התוספת הפוטנציאלית של אייר בי אנד בי (Airbnb) במערכת התשלומים שלה יכולה להאיץ את כמות הנסיעות.

חופשה במטבעות קריפטו? התוספת הפוטנציאלית של Airbnb למערכת התשלומים של החברה יכולה להאיץ את כמות הנסיעות.

ענף הקריפטו היה עד לאימוץ שהולך וגדל בשנתיים האחרונות. בדיוק כשהעולם נכנס לדיגיטציה בעיצומה של מגפה קטלנית, שוק הקריפטו פרח. ממשלות ברחבי העולם החלו להכיר במטבעות הדיגיטליים ברגע שחברות טכנולוגיה גדולות החלו לאמץ אותם. עם אלפי פלטפורמות שכבר מקבלות קריפטו, נוצרה הזדמנות להתווסף בקרוב לתעשיית החופשות.

מוקדם יותר השבוע, בריאן צ'סקי, מנכ"ל חברת האירוח המקוונת Airbnb, פנה לטוויטר ושאל את עוקביו בנוגע לשינויים בחברה לשנת 2022. צ'סקי, שקיבל ביותר מ-4,000 הצעות, ציין כי מטבעות קריפטו בראש הרשימה.

קהילת קריפטו טוויטר הפעילה את הקסם שלה שוב וקראה לצ'סקי להיענות לתשלומי קריפטו.

מנכ"ל Airbnb צייץ,

צ'סקי אמנם עדיין לא אישר דבר, אך ציין כי Airbnb כבר עבדה על רוב הדברים ברשימה שכללו תצוגות מחירים ברורות, דמי ניקיון מעודכנים וכן הלאה.

בספטמבר, צ'סקי הופיע בראיון וחשף כי Airbnb קיבלה שורה של הצעות בנוגע לתשלומים במטבעות קריפטו במשך שנים. עם זאת, הוא לא עשה שום פעולה גדולה בנושא.

מוטב מאוחר מאשר לעולם לא!

קשור: בעקבות הסערה הכלכלית יותר מיליארדרים נכנסים לענף הקריפטו

מערך התשלומים הקריפטוגרפי הפוטנציאלי של Airbnb

בנוסף, באותו עניין, מנכ"ל Airbnb ציין כי הוא חשב על מספר רעיונות. לכן, הסיכויים של מספר נכסי קריפטו אשר היו חלק ממערכת התשלומים של Airbnb היו גבוהים.

נכון לעכשיו, Airbnb מקבלת תשלומים באמצעות Apple Pay, Google Pay, מאסטרקארד, ויזה וכן פייפאל.

למרות ששום מידע רשמי לא פורסם, השילוב של מטבעות קריפטו מסוימים היה יכול להיות עניין ספקולציוני על ידי הקהילה. ביטקוין [BTC], בהיותו נכס הקריפטו המבוקש ביותר, התוספת שלו ל- Airbnb לא תפתיע אף אחד. לצד זאת, העניין המשגשג במטבעות מם יאפשר לשיבא אינו [SHIB] וכן לדוג'קוין [DOGE] מקום נכבד בחברה.

יתר על כן, צ'סקי חשף כי החברה עיבדה תשלומים בשווי של כ-336 מיליארד דולר מאז 2013. עם מעל 150 מיליון משתמשים, הכללת קריפטו במערכת שלה יכולה להיות שדרוג משמעותי הן עבור Airbnb והן עבור שוק הקריפטו.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.