לקראת השקת SundaeSwap, קרדנו רוכשת את הבלוקצ'יין אינפיניטי כדי להרחיב את יכולת הניתוח

רכישת הבלוקצ'יין אינפיניטי מקדימה את השקת הרשת המרכזית של SundaeSwap.

אמורגו, הזרוע המסחרית של קרדנו, הודיעה על כוונתה לרכוש יחידות עסקיות של קבוצת אינפיניטי בלוקצ'יין (IBG) בניסיון להרחיב את יכולת העניין ההדדית של קרדנו. SundaeSwap, בורסת מבוזרת המבוססת על קרדנו, הודיעה לאחרונה על השלמת ביקורת האבטחה שלה על ידי אימות זמן הריצה (RV). כעת היא נמצאת בתהליך של תיקון חוסר יעילות שונים לקראת הופעת הבכורה שלה ברשת.

מעבדות הבלוקצ'יין של אינפיניטי (IBG) התחייבה לפיתוח פתרונות ושירותים מבוססי קרדנו משנת 2015. חברת המו"פ של הבלוקצ'יין בקיאיה בהוכחת ההימור (PoS) וביכולת שיתוף בבלוקצ'יין, לאחר שתרמה לפיתוח Moonstake, ספקית מובילה בבלוקצ'יין באסיה.

הרכישה נועדה לחזק את המשאבים האסטרטגיים של EMURGO ולהאיץ את המחקר על יכולת שיתוף של קרדנו עם בלוקצ'יין ידועים נוספים.

יכולת remains נותרה בחזית המשימה של קרדנו

יכולת הפעלה הדדית הייתה אחת מהצעות הערך המרכזיות של קרדנו מאז השקתה. המטרה ארוכת הטווח של קרדנו היא ליצור פלטפורמת נתונים מבוזרת המבוססת על טכנולוגיית בלוקצ'יין הניתנת להרחבה מספיק כדי להתמודד עם כמויות גדולות של נתוני משתמשים ומסוגלת להשתלב עם בלוקצ'יין נוספים.

לאורך קווים אלה, קרדנו הוא חלק משת'פ UTXO, יוזמה שנוצרה כדי להתחיל שיתוף פעולה עם יחידים וארגונים הפועלים כדי להפוך את מודל UTXO למדרגי יותר, מאובטח וניתן לשיתוף פעולה.

קשור: כמה כסף שווה (הון עצמי) מייסד מטבע הקריפטו קרדנו צ'ארלס הוסקינסון

בספטמבר, SundaeSwap נכנסה לשותפות אסטרטגית עם נרבוס בלוקצ'יין כצעד קדימה לקראת יכולת משחק הדדית בין רשתות נרבוס וקארדנו.

מוקדם יותר בדצמבר, קרדנו סימנה את ההשקה של ממיר ERC-20 הראשונה שלה אי פעם. עם הממיר, לקהילה תהיה היכולת לשפר את ההעברה של מטבעות ERC-20 מאתריום לבלוקצ'יין של קרדנו, ובכך לתמוך ביכולת הדדית.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

. $קורס מסחר בכתובת אינטרנט (דומיין) - לייצר הכנסה ענקית בהשקעה של 3 דולר$ לפרטים<--