סקירה על מטבע / טוקן הקריפטו סנד (SAND Sandbox) ואיך לקנות

מטבע סנד (Sandbox), שהושק בשנת 2011 על ידי פיקסוול, הוא עולם וירטואלי מבוסס בלוקצ'יין המאפשר למשתמשים ליצור, לבנות, לקנות ולמכור נכסים דיגיטליים בצורה של משחק.

ה-Sandbox, שהושק בשנת 2011 על ידי Pixowl, הוא עולם וירטואלי מבוסס בלוקצ'יין המאפשר למשתמשים ליצור, לבנות, לקנות ולמכור נכסים דיגיטליים בצורה של משחק (מטאוורס). על ידי שילוב הכוחות של ארגונים אוטונומיים מבוזרים (DAO) ואסימונים שאינם פטרייתיים (NFT), ארגז החול יוצר פלטפורמה מבוזרת לקהילת גיימינג משגשגת.

על פי סקירה טכנית רשמית, המשימה העיקרית של פלטפורמת סנד Sandbox היא להציג טכנולוגיית בלוקצ'יין במשחקים המיינסטרים בהצלחה. הפלטפורמה מתמקדת בהקלה על מודל יצירתי של "לשחק כדי להרוויח", המאפשר למשתמשים להיות גם יוצרים וגם גיימרים בו זמנית. סנד משתמש בכוחות של טכנולוגיית בלוקצ'יין על ידי הצגת טוקן השירות SAND, המאפשר עסקאות בפלטפורמה.

מי הם המייסדים של מטבע סנד?

ארתור מדריד הוא מייסד שותף ומנכ"ל בפיקסוול, והוא אחד הכוחות המניעים מאחורי מטבע סנד. הוא סיים תואר בכלכלה מאוניברסיטת פריז דופין בשנת 2000. הקריירה המקצועית של מדריד החלה כיועץ ליורוגרופ ייעוץ צרפת, אבל עד מהרה הוא מצא את רוח היזמות שלו. בשנת 2001 ייסד את 1-Click Media, שנרכשה מאוחר יותר על ידי Ipercast.

סבסטיאן בורגט הוא גם מייסד שותף ב- פיקסוול ומשמש כסמנכ"ל התת-COO של החברה. הוא סיים תואר ברשתות מערכות מחשוב וטלקומוניקציה מהמכון הלאומי דה טלה-קומוניקציה בשנת 2007. הקריירה המקצועית שלו החלה כהובלה בפרויקט עבור מדיה בלחיצה אחת, ומאז, ארתור מדריד וסבסטיאן בורגט היו צמד יזמי. הם הקימו את פיקסוול בשנת 2011 ועובדים ללא הרף על פרויקטים יחד.

מטבע סנד הוא פלטפורמה ייחודית מכיוון שהוא מציג טכנולוגיית בלוקצ'יין לעולם הגיימינג. תעשיית הגיימינג היא שוק ענק שלא נוצל כשמדובר באימוץ טכנולוגיית בלוקצ'יין, ופיקסוול ראתה זאת בשנת 2011. על ידי יצירת יקום (מטאוורס) שבו גיימרים יכולים ליצור ולאסוף נכסים מבוססי בלוקצ'יין, ארגז החול שואף לחולל מהפכה בשוק. זה עושה נישה לעצמה בשוק העולמי של משחקים.

על ידי התמקדות בתוכן שנוצר על ידי משתמשים, המטבע סנד (SAND) יוצר מטאוורס של שחקנים מעורבים התורמים להתפתחות נוספת של הפלטפורמה. לא רק זה, על ידי הצגת טוק סנד, סנד מקדם ממשל מבוזר ומאפשר למשתמשים לשתף את דעותיהם ורעיונותיהם על התפתחות הפרויקט. הודות לטכנולוגיה המתפתחת, ממשל מבוזר הופך להיות חובה בפרויקטים מבוססי בלוקצ'יין.

קשור: מדריך למתחילים: איך לקנות קרקע וירטואלית מטאוורס (metaverse)

הערה: המידע לעיל הוא למטרות חינוכיות בלבד ואין להתייחס אליו כייעוץ השקעות. האסטרטגיה שהוצגה לא תתאים למשקיעים שאינם מכירים אופציות ומניות נסחרות בבורסה. כל הקוראים המעוניינים באסטרטגיה זו צריכים לעשות מחקר עצמאי ולבקש ייעוץ מיועץ פיננסי מורשה.

איך לקנות מטבע סנד?

הדרך המהירה עם העמלות הזולות ביותר לקניית מטבע סנד היא דרך פלטפורמת המסחר בינאנס להרשמה כנסו.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

חדשות - סיקורים, מבזקים וכתבות מהארץ והעולם על קריפטו והכנסה נוספת עקוב אחרינו