למה חוזה המכיל 8 מיליון מטבעות אתריום בשווי 33 מיליארד דולר יושב בחוסר מעש

החוזה הגדול ביותר של רשת Beacon בשווי 33.5 מיליארד דולר ממתין למיזוג הרשת הראשית של אתריום כדי להיפתח.

החוזה הגדול ביותר של אתריום המכיל 8,641,954 אתריום (ETH) בשווי 33.5 מיליארד דולר יושב בחוסר מעש מכיוון שלא ניתן להוציאו או לשלוח אותו.

משתמש טוויטר הדגיש את חוזה שרשרת ביקון, בטענה שזה החוזה הגדול ביותר של אתריום עם מיליארדי דולרים בשווי של ETH "לכוד" בתוכו.

החוזה המדובר הוא חוזה התחייבות של רשת ביקון Ethereum 2.0 שהושק בנובמבר 2020, ולא ניתן להוציא אותו ללא מזלג קשה.

למה חוזה המכיל 8 מיליון מטבעות אתריום בשווי 33 מיליארד דולר יושב בחוסר מעש

מה שהופך את זה ליותר מדהים היא העובדה שתנאי ההסתעפות הקשה טרם הוכרעו, ואנשים ששולחים את מטבעות ה- אתריום שלהם לחוזה היו מודעים היטב לעובדה. התנאים של מזלג קשה יכול להיות מוכרעים ברגע כאשר רשת ביקון תתמזג עם mainnet אתריום.

שרשרת ביקון היא הצעד המרכזי הראשון במעבר של אתריום מקונצנזוס כרייה הוכחת עבודה להוכחת יתד (PoS). על מנת להפוך למאמת ב- Eth2, סוחר חייב לשלוח מינימום של 32 מטבעות אתריום. לפיכך, ETH בשווי 33.5 מיליארד דולר בחוזה רשת ביקון הגדול ביותר מראה את הביקוש והאמון הגבוהים ב- Eth2 הקרוב.

קשור: האם כדאי לקנות מטבעות קריפטו לאחר ההתרסקות האחרונה?

בתחילת דצמבר, מפתחי אתריום קראו לחברי הקהילה לבחון את המיזוג ל- Eth2 מבוסס PoS. שלב הבדיקה חולק לשלושה שלבים, כלומר עבור משתמשים לא טכניים, מפתחים עם ניסיון מוגבל בבלוקצ'יין, ומפתחי בלוקצ'יין טכניים ומנוסים מאוד.

המיזוג של שרשרת ביקון לתוך mainnet אתריום ישלים את המעבר ל- PoS Eth2. דף Ethereum.org הרשמי של Eth2 מציע שהמיזוג כנראה יסתיים עד הרבעון הראשון או הרבעון השני של 2022.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.