סקירה על מטבע הקריפטו פילקוין Filecoin (FIL) ואיך לקנות

Filecoin היא מערכת אחסון מבוזרת שמטרתה "לאחסן את המידע החשוב ביותר של האנושות". הפרויקט גייס 205 מיליון דולר בהנפקת מטבע ראשונית(ICO) בשנת 2017. סקירה על מטבע הקריפטו פילקוין Filecoin (FIL) ואיך לקנות:

הפרויקט תואר לראשונה בשנת 2014 כשכבת תמריץ למערכת הקבצים הבין-כוכבית (IPFS), רשת אחסון עמית לעמית. פילקוין הוא פרוטוקול פתוח מגובה על ידי בלוקצ'יין המתעד התחייבויות שנעשים על ידי משתתפי הרשת, עם עסקאות שבוצעו באמצעות מטבע FIL, המטבע המקורי של הבלוקצ'יין. הבלוקצ'יין מבוסס הן על הוכחת שכפול והן על הוכחת מרחב זמן.

מי הם המפתחים של Filecoin?

Filecoin נוסדה על ידי חואן בנט, שגם יצר את מערכת הקבצים "הבין-כוכבית". בנט הוא מדען מחשב אמריקאי שלמד באוניברסיטת סטנפורד. לאחר שייסד את פרוטוקול המעבדות במאי 2014, בנוסף הוא למד Y Combinator בקיץ 2014 מתוך כוונה לתמוך הן IPFS ו פילקוין, כמו גם פרויקטים נוספים.

סקירה על מטבע הקריפטו פילקוין Filecoin (FIL) ואיך לקנות

למהת פילקוין (FIL)?

פילקוין שואפת לאחסן נתונים בצורה מבוזרת. שלא כמו חברות אחסון ענן כמו Amazon Web Services או Cloudflare, הנוטים לבעיות הריכוזיות, מטבע Filecoin ממנף את אופיו המבוזר כדי להגן על שלמות מיקום הנתונים, מה שהופך אותו לאחזור בקלות וקשה לצנזורה.

קשור: סקירה על מטבע הקריפטו אלגורנד Algorand (ALOG) ואיך לקנות

מערכות אחסון מבוזרות כמו Filecoin מאפשרות לאנשים להיות נאמנים לנתונים שלהם, כמו גם הופכות את האינטרנט לנגיש יותר לאנשים ברחבי העולם. מאז השתתפות ברשת Filecoin על ידי כרייה ו לאחסון קשורה ישירות לזכות בפרסי בלוק יותר, Filecoin תמריץ את המשתתפים לפעול ביושר ולאחסן נתונים רבים ככל האפשר.

הערה חשובה: אנו לא יועצי השקעות ואנו לא ממליצים להשקיע ההשקעה כרוכה בסיכון רב. כל הנאמר כאן זו דעתנו האישית אין לראות זאת כהמלצה.

איך לקנות פילקוין (FIL):

הדרך המהירה עם העמלות הזולות ביותר לקניית מטבע FIL היא דרך פלטפורמת המסחר בינאנס להרשמה כנסו.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.