וואטסאפ מתחילה לבדוק תשלומי מטבע דיגיטלי עם ארנק נובי של מטא

התכונה החדשה זמינה עבור "מספר מוגבל של אנשים" בארה"ב, ומאפשרת למשתמשים לשלוח ולקבל כסף ב-וואטסאפ"באופן מיידי וללא עמלות".

למרות שמספר סנאטורים בארצות הברית מתנגדים להשקת מוצרי המטבע הדיגיטלי של הפלטפורמה- פיתוח הארנק הדיגיטלי של ענקית המדיה החברתית, נובי, ממשיך להתפתח.

סטפן קסריאל, ראש יחידת הקריפטו והפינטק של מטא ( Meta) , נובי, הודיע רשמית ביום רביעי כי חברת הבת של Meta, וואטסאפ, החלה לבחון עסקאות באמצעות ארנק נובי (Novi) של מטא.

לדברי המנהל, התכונה החדשה זמינה עבור "מספר מוגבל של אנשים" בארה"ב, ומאפשרת למשתמשים לשלוח ולקבל כסף ב-וואטסאפ"באופן מיידי וללא עמלות". תמונת שער תמונה – Alexander Shatov – unsplash

מקור – טוויטר

קריאל ציין כי מטא (Meta) בדקה ולמדה אילו תכונות ופונקציות הן "החשובות ביותר לאנשים" מאז שהציגה את פיילוט נובי באמצע אוקטובר. הוא הוסיף כי השימוש ב- נובי אינו משפיע על הפרטיות של הודעות ושיחות אישיות של וואטסאפ , "שתמיד מוצפנות מקצה לקצה".

וויל קתקרט, ראש וואטסאפ במטה, אישר את הידיעה בטוויטר, וציין כי חלק מהמשתמשים בארה"ב יכולים כעת לשלוח ולקבל כסף עם נובי בוואטסאפ. "אנשים משתמשים ב-WA כדי לתאם שליחת כסף ליקיריהם, ועכשיו נובי יעזור להם לעשות זאת בבטחה, באופן מיידי וללא עמלות", כתב.

מטא, שנקראה בעבר פייסבוק, השיקה באופן רשמי פיילוט למטבע דיגיטלי בשיתוף עם בורסת הקריפטו הגדולה קוינבייס וחברת stablecoin Paxos באוקטובר. הפיילוט הושק בתחילה בארה"ב ובגואטמלה, באמצעות Pax Dollar (USDP), קו יציב בדולר שהונפק על ידי חברת הנאמנות בלוקצ'יין פקסוס.

קשור: ויזה מכריזה על שירות ייעוץ חדש בתחום מטבעות הקריפטו לסוחרים ובנקים

ארגון ללא מטרות רווח בארה"ב, מכון השווקים הפתוחים, שלח לאחר מכן מכתב לרגולטורים רבים, כולל משרד המשפטים האמריקאי, וטען כי מטא עשויה להיות "בעסק הלא חוקי של קבלת פיקדונות ללא אמנה בנקאית". הארגון ציין במפורש כי USDP הוא אחד האורוות הקטנות יותר "עם הרבה פחות נזילות ושימוש" מאשר האורווה המובילה כמו טטר (USDT) ו- USD מטבע (USDC).

"ישנן מספר השלכות משפטיות ורגולטוריות על הפיילוט של פייסבוק המצדיקות תשומת לב מיוחדת של הסוכנויות", נכתב במכתב של מכון השווקים הפתוחים.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.