איך NFT יכול להיות יותר מסתם נכסים דיגיטליים ואיך תרוויחו מכך

רבות נאמר על טוקנים שאינם ניתנים להחלפה (NFTs) ועל השירות שלהם ולמי שרוצה לעלות על הרכבת הדוהרת. איך NFTs יכול להיות יותר מסתם נכנסים דיגיטליים:

רבות נאמר על הטוקנים שאינם ניתנים לניתנים (NFTs) ועל השירות שלהם למי שרוצה לעלות על הרכבת. המכירות של נכסי ה- NFTs לבד הגיעו לשיא השנה בלבד, עם כולם, מאמנים עצמאיים למפורסמים הגדולים ביותר שמשתמשים בהם כדי להרחיב את התפוצה שלהם.

אין כמעט ספק שהעולם בהחלט התפתח והוא מוכן לנוע עמוק עוד יותר לתוך מגמת ה – NFT. עם זאת, כמו כל דבר חדש שתופס תשומת לב גדולה, אנשים רבים מסתכנים באי הבנה בכמה דברים בסיסיים על NFT.

NFTs הרוויחו מתעשיות האמנות והתוכן

אחת התפיסות המוטעות הגדולות ביותר לגבי NFT היא שהן מועילות רק לאמנים ויוצרי תוכן שרוצים להגן על עצמם. תפיסה מוטעית זו מובנת לחלוטין מאז NFT הפכו פופולריים במיוחד בגלל אמנים אלה. שמות כמו סנופ דוג, גריימס ועוד בלטו בדחיפה של אמנים לקפוץ על רכבת NFT ולהיות עצמאיים יותר.

אפילו באפריקה, אמנים משתמשים ב- NFT בצורה גדולה. ג'וד "MI" אבגה, אחד מאמני ההיפ הופ הגדולים באפריקה, שיתף פעולה עם בינאנס ובוחן את האפשרות להשיק את האלבום הבא שלו כ-NFT. בכל מקום שאתה הולך, אמנים מאמצים טכנולוגיית NFT.

ואז, יש את סצנת האמנות האמיתית. אנשים מטביעים NFTs בכל מקום, משתמשים בהם כדי למכור אמנות דיגיטלית ולעשות כסף. כעת הם דוחפים הצידה את תעשיית האמנות הקונבנציונלית, שכוללת בתי תצוגה ואוצרים – שכולם לוקחים את החלק שלהם בכספים. עכשיו, עם NFT, כל אחד יכול לעשות כסף.

קשור: מדריך מקוצר: יצירת אמנות קריפטו NFT למתחילים כולל סרטון הסבר

אותו הדבר ניתן לומר על יוצרי תוכן. אנשים אלה יכולים ליצוק קהל עוקבים משלהם באופן משמעותי ולמנף את זה כדי למכור NFT לאנשים. הם קובעים מחירים משלהם, והם זוכים ליהנות מכל הרווחים שמגיעים ממכירות הטוקנים שלהם. אם הם רוצים, הם יכולים לתכנת NFTs שלהם כך שהם לוקחים עמלות מתוך כל מכירות הטוקן המתרחשים גם לאחר שהם סיימו עם הרכישות שלהם.

איך NFT יכול להיות יותר מסתם נכנסים דיגיטליים ואיך תרוויחו מכך
תמונה-unsplash.com

חוות הדעת המובעת כאן אינה ייעוץ השקעות – היא ניתנת למטרות מידע בלבד. זה לא משקף את דעתם של האתר. כל השקעה וכל מסחר כרוכים בסיכון, אז אתה תמיד צריך לבצע מחקר משלך לפני קבלת החלטות. אנחנו לא ממליצים להשקיע כסף שאתה לא יכול להרשות לעצמך להפסיד.

השירות של NFT: ומדוע אנשים מתלהבים

אבל, NFTs הם הרבה יותר מזה. כיום, יש עלייה ענקית של NFTs – NFT שערכיהם מבוססים על מדדים ספציפיים אשר, במידה הגדולה ביותר, ניתן למדוד. חובבי טכנולוגיית ה NFT רבים למעשה מאמינים כי השירות הזה הם העתיד של התעשייה.

כיום, שוק ה-NFT נמצא במקום פופלרי ומעניין. טוקנים רבים אינם בעלי ערך שוק ספציפי, וזה גרם למומחים לפחד שהעלייה בפופולריות של NFTs תיצור בסופו של דבר בועה שתתפוצץ בסופו של דבר. ראינו הצצה קטנה למצב שכזה כששוק הקריפטו עצמו נכנס להאטה במשך חודשים. המטבעות ירדו משמעותית בערכם, ונכסי ה-NFT דווקא האטו.

עם נפחי NFT עלייה משמעותית בפברואר, הדברים קיבלו קצת תפנית לרעה בתחילת אפריל. במקרה, זו הייתה גם התקופה שבה שוק הקריפטו הגדול יותר התחיל את מה שתהיה התרסקות של חודשים.

בעוד דברים עשויים להיות הולכים נהדר שוב, שוק הקריפטו הראה כמה סימנים של תנודתיות מסוכנת שעלולה להבריח את המשקיעים בנכנסים הדיגיטליים. מה אם אנחנו רואים את אותו הדבר עם ב-NFT?

למרות האמונה הכללית שאנחנו יכולים להיות בבועת NFT, עם זאת, מומחים רבים מאמינים כי NFTs עדיין יכול לשרוד כל ירידות רציניות במחירים. אחד הגורמים העיקריים שישחקו לתוך זה יהיה השירותים של ה NFTs מעניק.

הרעיון של ה-NFT השירות הוא פחות או יותר זהה טוקן שירות. NFTs אלה מספקים ערך בפועל, כמו גם את היתרון של להיות נדיר. שירות NFT יכול להציע גישה להטבות והטבות ספציפיות למחזיק שלה. לאחר מכן, בשילוב עם טבעו של "הנדירות", הטוקן זה יכול להניב ערך עצום תוך זמן קצר.

מספר פרויקטים גדולים כבר בוחנים את הצמיחה של ענף ה-NFT והשירות שהוא יכול לספק. פרויקט מעניין אחד הוא Sloties – פרויקט NFT המבקש לחולל מהפכה בתעשיית הגיימינג והמשחקים. חריצים הם אוסף של 10,000 NFTs שנבנו על הבלוקצ'יין של אתריום.

כל סלוצ'י שנרכש מציע בעלות על רווחי פלטפורמת המשחקים בפועל. חריצים יכולים לשמש גם למעקב, בעוד הטוקנים מציעים הטבות נוספות כמו ערבויות רקבק על הימורים ועוד.

קל לראות את היתרונות שפרויקט כמו Sloties יביא. תעשיית הגיימינג היא אמיתית, עם ערך והכנסות של מיליארדי דולרים. במקום לקנות NFT בשביל הכיף, Sloties למעשה מאפשרים לך ליהנות ממשחקים. ישנם פרויקטים רבים הפועלים באמצעות NFTs אשר מנצלים את השירות לטובתם.

האם ה – NFT יצמח בעתיד?

לעת עתה, ראוי לציין כי NFTs השירות עדיין בחיתוליו. אם משהו יקרה עם הטוקנים אלה, משקיעים פוטנציאליים יצטרכו לקיים את פרטי השירות שהם רוצים להציע.

הענף הקריפטוגרפי מלא במספר פרויקטי הונאה המתיימרים לעשות משהו אך אינם נכונים כלל. בהתחשב בכך שעדיין קיים חוסר רגולציה בתחום ה NFT, על המשקיעים מוטלת המשימה לאמת את פרטי הטוקנים שהם קונים.

כמובן, זה לא אומר שאתה לא צריך להשקיע NFT השירות. בהתבסס על הערך המהותי שהם מציעים, NFTs השירות הם למעשה השקעה הרבה יותר טובה מאשר סתם כל טוקן אחר שם בשוק. לכל הפחות, הם מציעים משהו. הבעיה היא פשוט שאתה צריך להיות בטוח יותר לגבי הפרויקטים שאתה מגבה על ידי רכישת הטוקנים הללו.

חוות הדעת המובעת כאן אינה ייעוץ השקעות – היא ניתנת למטרות מידע בלבד. זה לא משקף את דעתם של האתר. כל השקעה וכל מסחר כרוכים בסיכון, אז אתה תמיד צריך לבצע מחקר משלך לפני קבלת החלטות. אנחנו לא ממליצים להשקיע כסף שאתה לא יכול להרשות לעצמך להפסיד.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

חדשות - סיקורים, מבזקים וכתבות מהארץ והעולם על קריפטו והכנסה נוספת עקוב אחרינו