7 מיליארדרים שעשו את הונם ממטבעות קריפטו לפי דירוג פורבס 2021

מטבעות הקריפטו הכניסו כמה פרצופים חדשים לרשימת פורבס של 400 האנשים העשירים ביותר באמריקה. ביניהם סם בנקמן-פריד הבעלים של בורסת FTX ובריאן ארמסטרונג מנכ"ל ומייסד בורסת הקריפטו קוינבייס. 7 מיליארדרים שעשו את הונם ממטבעות קריפטו לפי דירוג פורבס 2021:

ענף מטבעות הקריפטו (הדיגיטליים) הכניס כמה פרצופים חדשים לרשימה הנחשקת של פורבס – 400 האנשים העשירים ביותר באמריקה.

ביניהם סם בנקמן-פריד של בורסת FTX, פרד ארסם ובריאן ארמסטרונג של קוינבייס, קמרון של ג'מיני וטיילר וינקלווס ומייסד שותף של סטלר ג'ד מקאלב. כריס לארסן, מייסד שותף של המטבע ריפל, נכנס שוב לרשימה לאחר יותר מהכפלת השווי הנקי שלו ב-2020 מ-2.7 מיליארד דולר ל-6 מיליארד דולר ב-2021.

קבוצת מיליארדרים מענף מטבעות הקריפטו ברשימה השנה שווה יחדיו רק 55 מיליארד דולר, וכוללת שלושה מחבריה הצעירים ביותר. הבנקמן-פריד בן ה-29, ששוויו מוערך ב-22.5 מיליארד דולר, הוא המיליארדר העשיר ביותר מתחת לגיל 30 מאז מייסד פייסבוק מארק צוקרברג, לפי אתר פורבס, בעוד שמייסדי קוינבייס בריאן ארמסטרונג (38) ופרד ארסאם (33) הם גם חלק מהקבוצה של 15 חברים מתחת לגיל 40.

נוכחותם של שבעת היזמים הללו ברשימה של פורבס משקפת את הפופולריות הגדלה של מטבעות הקריפטו בתרבות המיינסטרים, וכמות המשקיעים המוסדיים אשר השקיעו בעתיד התעשייה המבוזרת.

אלו עשירי הקריפטו אשר העפילו לרשימה, בסדר יורד:

1. סם בנקמן-פריד

השווי הנקי של בנקמן-פריד יותר מהכפיל את עצמו ל-22.5 מיליארד דולר הודות לסבב גיוס של 900 מיליון דולר בבורסת הקריפטו שלו FTX, שהגדילה את שווי החברה ב-18 מיליארד דולר.

מתוך אינסטגרם

2. בריאן ארמסטרונג

ארמסטרונג ייסד את את בורסת קוינבייס, בורסת הקריפטו הגדולה ביותר בארה"ב לפי נפח המסחר, בריאן מחזיק ב-19% ממניות החברה. השווי הנקי המוערך שלו הוא 11.5 מיליארד דולר.

3. כריס לארסן

לארסן הוא המייסד והיו"ר המשותף של פרוטוקול תשלומי הקריפטו ריפל והיה מיליארדר הקריפטו הראשון שהופיע ברשימת העשירים ביותר של אתר פורבס בשנה שעברה. השווי הנקי המוערך שלו הוא 6 מיליארד דולר.

קשור: רשימת האנשים הכי עשירים בעולם מטבעות הקריפטו בלוקצ'יין

4. ו-5. קמרון וטיילר וינקלווס

התאומים וינקלווס, הידועים במעורבותם בתחילתה של פייסבוק, הם מייסדי בורסת הקריפטו ג'מיני וכל אחד מהם שווה כ-4.3 מיליארד דולר.

6. פרד ארסאם

מייסד שותף נוסף של בורסת קוינבייס יחד עם ארמסטרונג, ארסאם עזב את החברה בשנת 2017 וכיום עובד עבור חברת השקעות הקריפטו פרדיגמה. השווי הנקי המוערך שלו הוא 3.5 מיליארד דולר.

7. ג'ד מקאלב

מק'אלב, שהיה גם מייסד שותף של ריפל ומטבע סטלר, היה אחראי להשקת הר גוקס, בורסת הביטקוין הגדולה הראשונה, שאותה מכר לפני שפרצה לשוק. השווי הנקי המוערך שלו הוא 3 מיליארד דולר.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: