סקירה: האתר הגדול בעולם למידע "פנים" על תיקי השקעות מומלצים

ישנם אתרים ופורומים רבים באינטרנט המציגים נתוני השקעה שונים. למרות זאת, אחד האתרים הייחודיים והטובים בהם נתקלתי נקרא Dataroma. סקירה: האתר הגדול בעולם למידע "פנים" על תיקי השקעות מומלצים לסוחרים ומשקיעים בשוק ההון:

היום אנחנו עושים סקירה על אתר בתחום שוק ההון dataroma.

רק לאחרונה גיליתי על האתר הזה, וזה מאוד מעניין, איכותי ואמין.

מאמר זה ייתן סקירה כללית של אתר Dataroma וידבר על כמה מהתכונות השונות והמידע המועיל שיש בו.

בואו נתחיל!

הערה חשובה: אנו לא יועצי השקעות, וכל התוכן במאמר ובאתר זה היא דעתנו האישית ולצורך בידור בלבד!

מבט כללי על מאגר נתונים

ישנם אתרים ופורמים רבים באינטרנט המציגים נתוני השקעה ומסחר שונים בשוק ההון ובבורסה. למרות זאת, אחד האתרים הייחודיים והטובים ביותר בהם נתקלתי נקרא בשם Dataroma. Dataroma הוא אתר המציע ערך על מסחר במידע פנים וקרנות גידור בשוק ההון. במבט הראשון, האתר עצמו נראה קצת פחות מרשים משאר הפלטפורמות בתחום.

סקירה: האתר הגדול בעולם למידע "פנים" על תיקי השקעות מומלצים

נכון, חסרים הגרפיקה והתרשימים והצבעוניים שעשויים להיות לאתרים אחרים. למרות זאת, ככל שאתם גולשים יותר זמן באתר, אתה מבינים תכונות מרגשות רבות ומידע זמינים. כל זה זמין בחינם לגמרי, ללא מודעות או "תוכניות פרימיום". אז בעוד מבט ראשון, האתר עשוי להיראות משעמם, יש יותר ממה שנראה לעין. בואו נצלול פנימה.

קטגוריית משקיעי על

קטגוריית משקיעי העל מציג תמונת מצב של האחזקות הגדולות ביותר בקרנות ובמניות שונות בשוק ההון.

כאן יש לנו קרנות ושמות של משקיעים מפורסמים כמו קארל איקאן וביל אקמן, וורן באפט.

תכונה יוצאת דופן של דף זה היא שאם יש לנו קרן או מנהל קרן מסוימת שאנחנו אוהבים, אנחנו יכולים ללחוץ עליהם כדי לקבל מידע נוסף על האחזקות המלאות והעסקאות האחרונות שלהם.

לדוגמה, אולי Atlantic Investment Management היא האחזקה השנייה בגודלה של אלקס רופרס, אבל אולי הוא מכר לאחרונה את את המניות שלו? או אולי עכשיו הוא מרגיש יותר החלטי לגבי החברה והוא קונה עוד מניות?

כל המידע הזה מאפשר לכם לקבל תחושה טובה יותר של איך המנהל קרן השקעות חושב על מניה מסוימת. כאשר אתם מקליקים על המנהל, אתה יכול גם להציג כיצד הם מושקעים על פני סקטורים שונים.

תכונה מגניבה נוספת, כאשר אתה מקליקים על מנהל הקרן, הוא סעיף המציג את המאמרים והפרשנויות האחרונים שלהם. שוב, מצאתי את זה סופר מועיל. לדוגמה, לחצתי על הקרן של קארל איקאן, ומיד מצאתי קישור זמין מראיון בלומברג שנערך איתו לאחרונה.

קשור: 4 אסטרטגיות (שיטות) מסחר בבורסה שכל סוחר מתחיל צריך להכיר

דף הבית של האתר

בדף הבית ישנם מספר סעיפים בעלי ערך, המדורגים את המניות הפופולריות והמגמות ביותר בקרב מנהלי הקרנות. לכן, כדוגמה, אם הייתי חושב שמנהלי הקרנות יותר אינטליגנטיים מהשוק, הייתי יכול פשוט ליצור תיק השקעות של האחזקות המובילות שלהם.

מצאנו את החלק העליון של "השקעות גדולות" אפילו יותר מהנה באופן אישי. זה מראה לאיזה מניות יש את ההקצאה הגבוהה ביותר בתיק של מנהל קרנות.

לדוגמה, למנהל קרן מוקצים מסוימת 77% ממניה מסוימת. הקצאה גבוהה כזו למניה מסוימת מראה כי מנהל הקרן חושב שמניה הזאת תעלה בהמשך הזמן, עד כדי כך למעשה כדי למנוע גיוון בסל גדול יותר של שמות

כמו רוב המנהלים מנסים להתאים את המדד, התרכזות על מניה מסוימת זה עניין מסוכן, המשקיעים הללו בדרך כלל מגובים על ידי סכומי כסף גדולים יותר. מתחת לזה, יש לנו את הרכישות המובילות במהלך הרבעון האחרון, מראה מה מניות היו פופולריות לאחרונה בקרב מנהלי קרנות.

חיפוש באתר


בצד הימני העליון של אתר Datorama נמצאת פונקציית חיפוש . זה מאפשר לכם לחפש מניות בודדות או משקיעים כדי לראות בעלות מקרנות משמעותיות ועסקאות פנימיות ומידע נוסף בעל ערך.

אם אנחנו רוצים לראות את הפעילות של אנשים מבפנים בחברה, אנחנו יכולים פשוט לבחור את הכרטיסייה הפנימית (עיגול אדום) כדי לקבל מידע נוסף. אנחנו יכולים גם לראות כי אנשים מבפנים כבר החליטו למכור או לקנות את המניה.

קשור: איך לקבל התראות על מניות OTC חמות (מסחר מעבר לדלפק)

פרשנויות ומאמרים

לבסוף, יש לנו את סעיף הפרשנות והמאמרים. זה מציע הזנה של המאמרים האחרונים בהשתתפות מנהלי הקרנות השונים.

אלה יכולים להיות מאמרי דעה, ראיונות או עדכוני קרן. בסך הכל דרך די טובה למצוא חומרים אחרונים שיש לו כמה דעות בעלות ערך גדול.

הערה: המידע לעיל הוא למטרות חינוכיות בלבד ואין להתייחס אליו כייעוץ השקעות. האסטרטגיה שהוצגה לא תתאים למשקיעים שאינם מכירים אופציות ומניות נסחרות בבורסה. כל הקוראים המעוניינים באסטרטגיה זו צריכים לעשות מחקר עצמאי ולבקש ייעוץ מיועץ פיננסי מורשה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: