סקריה ותחזית: המניה המובילה של החודש – מניית F פורד

הכנסותיה של מניית F פורד ברבעון השני קפצו ב-38% משנה לשנה ל-26.8 מיליארד דולר, הודות להשוואה קלה לתוצאות שנפגעו ממגפת הקורנה בשנה שעברה. סקריה ותחזית: המניה המובילה של החודש – מניית F פורד:

הארגון מחדש מציג תוצאות

בשנת 2018 הכריזה מניית (F) פורד על תוכנית מסיבית לארגון מחדש וקיצוץ בעלויות החברה, אשר רואה את עצמה מפטרת אלפי עובדים ומשלבת מחדש את תמהיל המוצרים שלה כדי להתמקד במשאיות ורכבי שטח בעלי שולי רווח גבוהים יותר. האסטרטגיה כבר משפיעה באופן משמעותי על פעילות החברה.

קשור: 4 אסטרטגיות (שיטות) מסחר בבורסה שכל סוחר מתחיל צריך להכיר

נכון ליוני 2021, היקף מכירות הרכב של פורד בארה"ב ירד ל-2.5% בלבד מסך מכירות הרכב שלה לעומת 20% בתקופה זו ב-2018. החברה גם יוצאת משווקים בינלאומיים מייצרי הפסדים – ומסיימת את הייצור בהודו ובברזיל, לדוגמה. משיכת שווקים לא רווחיים (פורד הפסידה יותר מ-2 מיליארד דולר בהודו בעשר השנים האחרונות) יכולה לסייע בחלוקת הון ומשאבים למעבר הרכב החשמלי של החברה הוותיקה.

בינתיים, פורד ממנפת את המותגים החזקים שלה (כלומר, המוסטנג ו- F-Series) כדי לבנות חפיר כלכלי כאשר מוצריה זוכים להכרה. פלטפורמת הסקירה CNet מדרגת את ה-Mach-E שלה כמכונית החשמלית בגודל בינוני הטובה ביותר לשנת 2021, כשהיא מנצחת את דגם 3 של טסלה. וה-F-150 Lightning החשמלי (שצפוי להיות מושק ב-2022) כבר מתגאה ביותר מ-120,000 הזמנות של לקוחות – כל זאת מרשים יותר מכיוון ששלושה רבעים מהמספר הזה יהיו לקוחות חדשים. החברה גם המירה לאחרונה שני שלישים מתוך 190,000 ההזמנות לברונקו החדשה שלה להזמנות בפועל.

אנו לא יועצי השקעות, אין לראות בכך המלצה. ההשקעה כרוכה בסיכון!

תחזית מניית F של פורד

החיסרון, המניה כנראה תמצא תמיכה מעט מתחת לרמה של היום מהנפח המצטבר ב-14.16 דולר ו-13.91 דולר. קיים סיכון טבעי כאשר מניה תבדוק רמת תמיכה, שכן אם היא תשבר, המניה עלולה ליפול לרמת התמיכה הבאה. במקרה זה, מניית F תמצא תמיכה מתחת לרמה של ב-14.16 דולר. אם היא תרד, אז התמיכה הבאה מהנפח שנצבר תהיה 13.91 דולר ו12.99 דולר.

המניה של פורד F עומדת כרגע על מחיר של 15.12 דולר נכון לרגע כתיבת סקירה זאת. לפי אנליסטים בשוק ההון המנייה צפויה לעבור בעתיד הקרוב את ה 16 דולר.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: