סקירה על מטבע הקריפטו הרמוניה (ONE) Harmony ואיך לקנות

מטבע הרמוניה היא פלטפורמת בלוקצ'יין שנועדה להקל על הפיתוח והשימוש ביישומים מבוזרים (DApps). הרשת שואפת לחדש את האופן שבו אפליקציות מבוזרות פועלים על ידי התמקדות בחיתוך מצבים אקראיים, המאפשרת יצירת בלוקים במספר שניות בלבד. סקירה על מטבע הקריפטו הרמוניה (ONE) ואיך לקנות:

פלטפורמת הרמוניה ONE היא מערכת בלוקצ'יין שנועדה להקל על הפיתוח והשימוש באפליקציות מבוזרות (DApps). הרשת שואפת לחדש את האופן שבו יישומים מבוזרים פועלים על ידי התמקדות בחיתוך מצבים אקראיים, המאפשרת יצירת בלוקים בשניות בודדות.

על פי אתר האינטרנט של הפרויקט הוירטואלי, "הרמוני" צפויה להציג חוזים חוצי שברים ותשתית חוצת שרשרת עד סוף שנת 2021.

מי הם המייסדים של מטבע הרמוניה Harmony (ONE)?

סטיבן טסה הוא המייסד והמנכ"ל של המטבע הוירטואלי הרמוניה. הוא מפתח ויש לו דוקטורט מאוניברסיטת פנסילבניה, המתמחה בפרוטוקולים קריפטוגרפיים ותורת הסוגים.

כשסיים את התואר, ד"ר טסה הפך למתמחה מחקר במיקרוסופט העולמית. בשנת 2006 החל לעבוד כמהנדס ומפתח בכיר בגוגל, ועבד ארבע שנים בחברה. בשנת 2011 ייסד את חברת Spotsetter, מנוע חיפוש מצליח שאפל רכשה בשלב מאוחר יותר. בשנת 2014, ד"ר טסה הפך למהנדס הראשי של ענקית הטכנולוגיה אפל.

הוא ייסד את מטבע הרמוני בשנת 2017. צוות המייסדים של הרמוניה מונה 12 עובדים בלבד, כאשר שבעה מהם מפתחים לשעבר בגוגל, אפל, מיקרוסופט ואמזון.

סקירה על מטבע הקריפטו הרמוניה (ONE) Harmony ואיך לקנות

אנו לא יועצי השקעות, ההשקעה כרוכה בסיכון. כל הפעולות על אחריותכם בלבד!

למה המטבע הדיגיטלי הרמוניה ייחודי כל כך?

תוך התמקדות במהירות עיבוד ובאימות, רשת הקריפטו הרמוניה שואפת לחולל מהפכה ביצירת בלוקים. על ידי הצגת תהליך הרסיסים, החברה הפחיתה את זמני אימות הצמתים באופן משמעותי.

כדי להבטיח את ההגנה על צמתים ולהבטיח את תהליך האימות, הרמוני הציגה את הפונקציה האקראית הניתנת לאימות (VRF) עבור חברות רסיסים משוחדת ובלתי צפויה. משמעות הדבר היא כי צמתים ומאמתים מוקצים ומוקצים מחדש באופן אקראי.

תוכנית המענקים מטבע הקריפטו הרמוניה של הפרויקט היא יוזמה שמטרתה לתמוך בחדשנות ולמשוך מפתחים ל-Harmony mainnet.

כמה מטבעות הרמוניה (ONE) יש בשוק?

להרמוניה (ONE) יש אספקה מקסימלית של 12,600,000,000 טוקנים. נכון לפברואר 2021, ההיצע במחזור בשוק עומד על 9,486,327,268 ONE.

מתוך ההיצע הכולל של אסימוני ONE, 22.4% הוקדשו למכירת הזרעים הראשונית. 12.5% נוספים הוקצו למכירה נוספת של Launchpad. צוות המייסדים של המטבע הדיגיטלי הרמוניה ומפתחים קיבלו 16.9% מכלל האספקה. כ-26.4% מהמטבעות של ONE הוקדשו לפיתוח פרוטוקולים, ו-21.8% נוספים הופנו לפיתוח המערכת האקולוגית.

איפה אתם יכולים לקנות מטבע הרמוניה (ONE)?

הרמוניה (ONE) ניתן לקנות מטבעות ברוב הבורסות הגדולות בעולם, כגון: מומלץ binance

MXC, HUOBI

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

. $קורס מסחר בכתובת אינטרנט (דומיין) - לייצר הכנסה ענקית בהשקעה של 3 דולר$ לפרטים<--