סקירה וקנייה על מטבע הקריפטו חדרה האשגרף Hedera) Hashgraph)

חדרה האשגרף היא רשת ציבורית המאפשרת לפרטיים ולעסקים ליצור יישומים מבוזרים רבי עוצמה (DApps). סקירה על מטבע הקריפטו חדרה האשגרף Hedera) Hashgraph) ואיך לקנות:

חדרה האשגרף Hedera) Hashgraph) היא רשת ציבורית המאפשרת לאנשים פרטיים ולעסקים ליצור יישומים מבוזרים רבי עוצמה (DApps).

היא נועדה להיות מערכת הוגנת ויעילה יותר, שמבטלת חלק מהמגבלות שפלטפורמות ישנות יותר מבוססות בלוקצ'יין מתמודדות איתן – כמו ביצועים איטיים וחוסר יציבות מערכתית.

היא קיבלה את המימון הראשוני שלה באמצעות הנפקת מטבע ראשונית (ICO) באוגוסט שנת 2018 והשיקה לראשונה גישה פתוחה ל- mainnet שלה קצת יותר משנה לאחר מכן בספטמבר 2019. כחלק מה-ICO, המשקיעים הצליחו לקנות את המטבע הדיגיטלי והשירות המקורי של הפלטפורמה (HBAR) במחיר הנמוך והאפשרי ביותר.

למטבע הדיגיטלי HBAR תפקיד כפול ברשת הציבורית "חדרה".

בראש ובראשונה, המטבע HBAR שמפעיל את שירותי חדרה, כגון חוזים חכמים, אחסון קבצים ועסקאות רגילות. שנית, הוא משמש כדי לסייע באבטחת הרשת, מכיוון שמשתמשי HBAR יכולים לסחור על המטבעות שלהם כדי לסייע בשמירה על שלמות הפלטפורמה.

קשור: סקירה על מטבע הקריפטו (FTT) FTX ואיך לקנות

סקירה וקנייה על מטבע הקריפטו חדרה האשגרף Hedera) Hashgraph)

מי הם מייסדי מטבע הקריפטו Hedera) Hashgraph) ?

למטבע חדרה האשגרף יש שני מייסדים: ד"ר לימון ביירד ומאנס הרמון.

ד"ר לימון ביירד נחשב למשקיע באלגוריתם הקונצנזוס המופץ של המטבע הדיגיטלי ההאשגרף וכיום עובד כמפתח הראשי של חדרה.

לפני הקמתה של חברת הקריפטו חדרה ההאשגרף צבר ביירד ניסיון של למעלה מעשור בתפקידים שונים במדעי המחשב ובביזור וקודם לכן עבד כמדען מחקר בכיר במרכז האקדמיה לחקר הסייברספייס. הוא גם מחזיק בתפקיד מייסד שותף ו- CTO ב Swirlds Inc. , פלטפורמה לבניית פלטפורמת DApps.

מנגד, מאנס הרמון הוא מנכ"ל חדרה ומנהל טכנולוגיה מנוסה ויזם בעל שם בתחום. להרמון ניסיון של כשני עשורים בתפקידי ניהול בחברות בולטות — שרבים מהם בתעשיית אבטחת ה-IT. כמו ד"ר לימון ביירד, גם מאנס הרמון מחזיק בתפקיד שני בחברת Swirlds Inc. , כמייסד שותף ומנכ"ל החברה.

בנוסף למייסדים, צוות ההנהלה של מטבע Hedera כולל גם יותר 12 אנשים, שרבים מהם היו בעלי קריירות מכובדות בעולם הפיתוח.

איך לקנות את מטבע הקריפטו Hedera) Hashgraph)?

אם תרצו לדעת היכן לקנות את המטבע הדיגיטלי חדרה ההאשגרף, הבורסה המובילה למסחר במטבע המבוזר האשגרף, המומלץ הוא כיום בורסת הקריפטו הגדולה בעולם Binance.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

. $קורס מסחר בכתובת אינטרנט (דומיין) - לייצר הכנסה ענקית בהשקעה של 3 דולר$ לפרטים<--