סקירה על מטבע הקריפטו Avalanche (AVAX) ואיך לקנות

המטבע הדיגיטלי AVAX שואף להיות נכס של חילופי נכסים גלובליים, המאפשרים לכל אחד להשיק או לסחור בכל דרך של נכס ולשלוט בו באופן מבוזר באמצעות חוזים חכמים וטכנולוגיות חדשניות נוספות. סקירה על מטבע הקריפטו Avalanche (AVAX) ואיך לקנות:

מהי "מפולת שלגים" (AVAX)?

מפולת שלגים היא פלטפורמה להשקת אפליקציות מימון מבוזרים, נכסים פיננסיים, מסחר ושירותים נוספים בתחום הקריפטו.

למידע נוסף על הפרויקט המעניין הזה, המשיכו לקרוא את המאמר שלנו על המטבע Avalanche.

הפלטפורמה שואפת להיות נכס של חילופי נכסים בכל העולם, אשר מאפשרים לכל אחד להשיק או לסחור בכל צורה של נכס ולשלוט בו באופן מבוזר באמצעות חוזים חכמים וטכנולוגיות חדשניות נוספות בענף.

מפתחים במעבדות אווה טוענים כי המטבע הדיגיטלי Avalanche היא רשת החוזים החכמים הראשונה אשר מציעה השלמת עסקה בפחות משנייה אחת כסטנדרט.

המטבע שיקה את הרשת הראשית שלו בספטמבר שנת 2020. המטבע המקורי של הפלטפורמה, AVAX, מבצע משימות שונות בתוך מפולת וגם מתפקד כמערכת תגמולים ותשלום למשתמשים.

מי הם מייסדי פלטפורמת Avalanche ?

לאווה לאבס יש שלושה מייסדים שותפים, ביניהם מיין גון סירר, מדען המתכנת הראשי הוותיק הקשור זה זמן רב למטבע ביטקוין (BTC) ורשתות מבוזרות שונות בעולם.

סירר עוסק זה זמן רב בשינוי קנה המידה של ביטקוין, וקונצנזוס המפולת הוא המשך ישיר ממחקר זה, המאפשר נפחי עסקאות גבוהים משמעותית מביטקוין ומתחרים עם אנשים כמו ויזה.

כמו המתכנת סירר, גם חבריו המייסדים קווין סקניקי ומופן "טד" יין קשורים לאוניברסיטת קורנל. סירר הוא יועץ ליין, בעל דוקטורט במדעי המחשב.

שאר הצוות מורכב ממומחי מדעי המחשב, כלכלה, מימון ומשפט.

סקירה על מטבע הקריפטו Avalanche (AVAX) ואיך לקנות

קשור: סקירה ותחזית על מטבע הקריפטו פאי (PI) והאם הוא השקעה טובה

מה הופך את המאב לכל כך ייחודי?

המטבע מספקת מסחר מבוזר בנכסים שכל אחד יכול להשיק ולהשתמש בהם, ועושה זאת עם רשת ייחודית בתחום הדיגיטלי במתן אישורי עסקה משנית.

המפתחים של AVAX שואפים לאחד את העולם הקריפטו ההולך וגדל, המפוצל ולעתים קרובות האטם של מסחר בנכסים תחת קורת גג אחת, ומאפשר גישה ללא בעיות בדרך. מפתחים יכולים ליצור ולשחרר כל מיני ישויות ברשת בלוקצ'יין ועד ייצוגים דיגיטליים של כל נכס ונכס, ולאפשר להם לסחור לפי כל הפרמטרים הנתונים. אלה כוללים, למשל, חיקוי תקנות ציות בתחומי שיפוט שונים.

מטבע הקריפטו AVAX מהווה את אמצעי התשלום הפנימי עבור פלטפורמת Avalanche , ומשמש לגביית עמלות במהלך עסקאות, כמו גם לתמריצים ולמטרות נוספות. משתמשים יכולים גם להרוויח הכנסה פסיבית על ידי צבירת המטבעות שלהם ברשת שלהם.

כמה מטבעות (AVAX) יש במחזור?

AVAX יש אספקה מוגבלת ומקסימלית של 720,000,000 (720 מיליון) טוקנים. הבלוק הראשי מכיל חצי מההיצע הזה.

החצי השני ישוחרר על פי עקומת פליטה המפורטת ברשת הלבנה של הפלטפורמה. הבדל מרכזי מול הביטקוין – שאינו ניתן לשינוי – הוא ששיעור השחרור של AVAX יכול להשתנות בקונצנזוס קהילתי. אין אפשרות לשנות את האספקה שלהם; כל מה שיכול להיות שונה מהקונצנזוס הוא הקצב שבו מגיעה תקרת האספקה.

בניגוד נוסף למטבע הביטקוין ורשתות רבות נוספות בענף, עמלות העסקה "נשרפות" כדי ליצור מחסור במטבע. תהליך זה מקוזז על ידי שחרור, או "הטבעה", של מטבעות נוספים.

עמלות העסקה עצמן משתנות בהתאם לסוג הפעולה שעסקת AVAX מבצעת ברשת Avalanche.

קשור: סקירה על מטבע הקריפטו איוטה IOTA (MIOTA) ואיך לקנות

כיצד מאובטחת רשת Avalanche?

המטבע בשם הדיי מוזר ""מפולת שלגים" הוא פרוטוקול ההימור (PoS) אשר מתגמל משתמשים על מטבעות. רשתות PoS קיבלו אש על עלות ההתקפה הנמוכה שלהן, שבמקרים מסוימים חשפה נקודות תורפה חמורות.

לדברי אווה מעבדות, המטבע מסתובב סביב זה על ידי שינוי פרוטוקול כדי להפוך את זה כמעט בלתי אפשרי להשיג בחשאי את הקונצנזוס הדרוש.

איפה אתם יכולים לקנות את מטבע (AVAX)?

AVAX הוא המטבע לחלופה חופשית ועשה את דרכו לבורסות גדולות כולל Binance מומלץ), OKEx) ו- Huobi Global.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

. $קורס מסחר בכתובת אינטרנט (דומיין) - לייצר הכנסה ענקית בהשקעה של 3 דולר$ לפרטים<--