תוכנית פרסום כתבות יחצ עם תוכן מעולה של חברת בסט לינקס

פרסום כתבות יחצ שכוללות תוכן של מנהיגות מחשבתית, שמפורסמות על ידי משפיענים בולטים בשוק המתאים. כתבות אלו תורמות באופן משמעותי להגברת המודעות הציבורית לחברה, לארגון או למותג שלכם.

מיתוס מיותר לחלוטין קובע שיחסי ציבור הם הודעות לעיתונות, אבל זה פשוט לא נכון. האמת היא שתוכניות יחסי ציבור יעילות אינן דורשות אפילו הרבה חדשות על החברה. שיטות רבות ושונות ליצירת מודעות לחברה קיימות מחוץ להודעות המסורתיות לעיתונות. אחת השיטות הטובות ביותר היא פרסום כתבות יחצ שכוללות תוכן של מנהיגות מחשבתית, שמפורסמות על ידי משפיענים בולטים בשוק המתאים. כתבות אלו תורמות באופן משמעותי להגברת המודעות הציבורית לחברה, לארגון או למותג שלכם.

מה מגזינים מחפשים?

ברוב המקרים, מאמרים שיווקיים כוללים סוגים שונים של תכנים כמו פרסום כתבות יחצ בתשלום, למשל טור אורח, מאמר שיווקי, מאמר מקצועי וכן הלאה, ודרישות הגשת מאמרים או הנחיות לכתיבת מאמרים באתר האינטרנט שבהם התכנים מתארחים, מתארים בדיוק את המבוקש. כאשר מידע זה זמין, פרסום כתבות יחצ משפיע על הקוראים כמו שמשפיעה עליהם קריאת מתכונים.

כמו מתכונים, מאמרים שיווקיים מתחילים במרכיבים איכותיים: רעיון נהדר שאף אחד אינו מדבר עליו, נקודת המבט הייחודית שלכם או השפעה באופן של שינוי החשיבה יותר מכפי שרוב האנשים מבינים. במקרים רבים, פרסום כתבות יחצ כולל תמונות איכותיות, ונקודות עיקריות שמעבירות באופן ברור את מטרת הפרסום.

תוכנית פרסום כתבות יחצ עם תוכן מעולה של חברת בסט לינקס
קרדיט תמונה: freepik

אחרי שיש את המרכיבים האיכותיים, אפשר לבצע את המתכון

אם המטרה של פרסום כתבות יחצ עם BEST LINKS היא לפרסם מאמרים שיווקיים, מתחילים עם הכנת רשימת נקודות להעברת המסר של הכתבה. למשל, אם הכתבה היא בסגנון של "איך לבצע", יש לזהות את הצעדים הדרושים בבירור במאמר, וחשוב גם לשים לב להנחיות ספירת המילים. 

אם כותרת הכתבה מבטיחה משהו אחד, אבל התוכן בתוך הכתבה אינו מקיים את ההבטחה, אתם מקטינים את הסיכויים שהתוכן שלכם יתקבל על ידי הגולשים, ועוד יותר מקטינים את הסיכויים להמרת גולשים ללקוחות משלמים.

האם פרסום כתבות יחצ שווה את המאמץ?

זו שאלה נפוצה. מציאת הזמן למחקר וכתיבת מאמר היא משימה מורכבת לרוב האנשים, וזה המקום שבו חברת יחסי ציבור או כותב תוכן יכול להועיל! 

אבל שווה להשקיע בתהליך פרסום כתבות יחצ מכיוון שאורך החיים של התוכן המקוון נשאר לנצח והוא תורם לפרסום קבוע של החברה, הארגון או המותג שלכם.

כמה עולה להשקיע בכתבות יחצ?

ובכן, לשאלה זו אין תשובה חד משמעית וזה מאוד תלוי במגוון של קריטריונים ופרמטירים. נושא הכתבה, המקום בו אנו מפרסמים אותה, המיקום בו היא מופיעה (מיקום מרכזי או מיקום שולי) הטיימינג שבו הכתבה מפורסמת למשל, בסוף שבוע, בחג או באמצע שבוע ביום חול- כל אלה ועוד משפיעים על המחיר של כתבת היחצ. גם חברת הפרסום שתפרסם את הכתבה אותה אנו בוחרים כחלק מהתהליך משפיעה על המחיר הסופי. המחירים נעים בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים עבור כתבה אחת.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

. $קורס מסחר בכתובת אינטרנט (דומיין) - לייצר הכנסה ענקית בהשקעה של 3 דולר$ לפרטים<--