מדריך: הדרך היעילה ביותר לקדם מוצרים בקליקבנק (ClickBank)

רוצים ללמוד איך להרוויח כסף באינטרנט עם פלטפורמת רשת השותפים של קליקבנק על רשת המודעות של מיקרוסופט (בינג)? מהי הדרך היעילה ביותר לקדם מוצרים בקליקבנק (ClickBank)? התשובה בפנים:

בואו ללמוד איך להרוויח כסף באינטרנט עם תוכנית השותפים של קליקבנק (ClickBank) על מנוע החיפוש של מיקרוסופט (בינג) אדס?

הבאנו לכם את הפוסט המעולה הזה על איך לעשות שיווק שותפים דרך בינג , קראו את המאמר או פשוט צפו של בסרטון ההדרכה ביוטיוב בן 25 ד'ק של האיש המוכשר הזה זה כפי שאני מראה לכם את הדרך הטובה והיעילה ביותר לקדם מוצרי קליקבנק על רשת המודעות של מיקרוספוט, כך שאתם תפסיקו לבזבז את הכסף שלכם על פלטפורמות לא מועילות.

בדרך כלל, אם אתם מציגים מודעות בתשלום, אתה חייבים לראות מספר קליקים מחיפושים לא רלוונטיים שאין להם שום קשר למוצר שאתם מקדמים.

הייתם מוסיפים כמה כמילות מפתח שליליות ומונחים אחרים אשר עשויים להמשיך לחזור.

וכן, יש דרך להימנע מכך לחלוטין ולהפסיק לבזבז כסף על קליקים לא אשר לא קשורים לקמפיינים שלכם.

אנו שמחים לשתף אתכם בסרטון שנתקלנו בו – איך לעשות זאת במדריך זה על הדרך היעילה ביותר לקדם מוצרי קליקבנק על מודעות במנוע החיפוש של מיקרוסופט (בינג).

קשור: איך לעשות כסף באינטרנט עם אינסטגרם דרך קליקבנק ללא השקעה

חלק 1: בחירת מוצר בקליקבנק

הדבר הראשון שאתם כמובן חייבים לעשות הוא לבחור מוצר בתוכנית השותפים קליקבנק, אז לכו לראש העמוד וחלצו על מרקטפלייס clickbank.com וחפשו משהו שאתם רוצים לקדם.

אתם יכולים לקשר ישירות או להשתמש בדף נחיתה שלכם, (כמו שהאיש בסרטון אומר) הוא משתמש באמצעות דף נחיתה ממיר טוב יותר בשבילו.

אתם יכולים להשתמש בכל יוצר דפי נחיתה כדי לעשות את זה אבל אני משתמש Unbounce. ברגע שאתה עושים את זה, אתה צריכים להיות מוכן לקדם את מוצר קליקבנק שלכם על מודעות במנוע החיפוש של בינג.

חלק 2: יצירת קמפיין מודעות של מיקרוסופט בינג (Bing)

עכשיו כנסו אל מודעות בינג ואם עדיין לא עשית זאת, צרו חשבון בזריזות.

לחצו על "צור קמפיין חדש" ומלאו את הפרטים החסרים, והזינו את שם הקמפיין הרצוי, התקציב, הצעת המחיר, המיקום וכן הלאה. אחרת, מלא הכל עד שתגיע לחלק של קבוצת המודעות במילות מפתח. אנחנו הולכים לדבר על כך בחלק הבא.

מדריך: הדרך היעילה ביותר לקדם מוצרים בקליקבנק (ClickBank)
תמונה pixabay

חלק 3: הדרך היעילה ביותר לקדם מוצרי כליקבנק במודעות המנוע החיפוש של מיקרוסופט בינג

עכשיו אחרי כשיצרתם פחות או יותר את הקמפיין שלכם, כאן נכנס החלק של היעיל של הקידום הממומן.

לחצו על "כלים" בחלק העליון ובחרו "מתכנן מילות מפתח".

אנחנו הולכים לבחור מילות מפתח מדויקות מאוד מסוג התאמה "ארוכת זנב", כך שתקבלו קליקים רק מהתנועה הרלוונטית ביותר עבורכם.

מילות מפתח ארוכות-זנב הן מילות מפתח עם 3+ מילים ממוקדות מאוד.

אז למשל המוצר שלנו הוא חגורת ספורט ביתית, אתם יכולים להקליד "חגורת ספורט" או "רצועת ספורט" למשל ולאחר מכן לראות מה מתכנן מילות המפתח ייתן לכם.

חלק מהרעיונות כוללים "ספורט ביתי", או "שיטות לסופרת מהבית" למשל, שהם הרבה יותר ספציפיים וסוג מילות המפתח המדויק שאנחנו מחפשים בעת קידום מוצרי קליקבנק אלה במודעות בינג.

אז התחילו להוציא מחברת ועיפרון ולהעתיק את כל מילות המפתח כי הם מפורטים בסגנון זנב ארוך.

חשוב לזכור – הנפח לא משנה הרבה בקמפיין. למעשה, ככל שעוצמת הקמפיין נמוכה יותר, כך טוב יותר, כי זה אומר שמילות המפתח ממוקדות מאוד ואין הרבה מקום למילות מפתח לא רלוונטיות עבור המודעה שלכם.

אז צרו רשימה של כל מילות המפתח הרלוונטיות הללו והוסיפ אותן לקבוצות מודעות נפרדות עבור הקמפיין שלכם.

חשוב לזכור כי אתם תשלמו קצת יותר עבור מילות מפתח הללו כאשר הם כל כך ממוקדים, אבל בסך הכל אתם תשלמו פחות כי אתם כבר לא תשלמו עבור מונחי חיפוש שאינם מתייחסים למה שאתה מקדמים.

ככל שתוכלו להפריד את מילות המפתח לקבוצות מודעות רבות יותר, כך הקמפיין שלכם יהיה איכותי.

אין תשובה נכונה לגבי מספר קבוצות המודעות או מילות המפתח שאתה צריכים, אבל ככל שהם ספציפיים יותר, בהנחה שהם רלוונטיים עבורכם. המפתח כאן רלוונטי – אל תוסיפו סתם קבוצות מודעות ומילות מפתח אשר יפגמו בקמפיין המודעות שלכם – הן צריכות להיות רלוונטיות וממוקדות.

וזו הדרך היעילה ביותר לקדם מוצרי קליקבנק במודעות מיקרוסופט של (בינג) !

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.%d בלוגרים אהבו את זה: