כמה כסף שווה (הון עצמי) מייסד מטבע הקריפטו קרדנו צ'ארלס הוסקינסון

חסידי ענף הקריפטו שמעו על ויטליק בוטרין, המייסד והפנים המוכרות מאחורי מטבע אתריום. עם זאת, רוב האנשים לא שמעו על המייסדים השותפים של אתריום כמו הוסקינסון. כמה כסף שווה (הון עצמי) מייסד מטבע הקריפטו קרדנו (ADA) צ'ארלס הוסקינסון:

רוב חסידי ענף המטבעות הדיגיטליים שמעו בעיקר על ויטליק בוטרין, המייסד והפנים הפופולריות מאחורי המטבע המבוזר אתריום. עם זאת, רוב האנשים לא שמעו על המייסדים הנוספים של פלטפורמת אתריום היוקרתית. חלק מהמייסדים השותפים הפכו לשחקנים דיי מוכרים באקוסיסטם של עולם הקריפטו, כמו צ'ארלס הוסקינסון אשר היה שותף פעיל להקמת הטוקן אתריום לצד ויטליק בוטרין וארבעה מייסדים נוספים. הוסקינסון מונה למנכ"ל אתריום לקראת סוף שנת 2013.

למרות שרוב האנשים לא שמעו על מייסד מטבע קרדנו הוסקינסון, שמו עדיין עושה הרבה רעש ולא מעט השפעה במערכת האקולוגית של הבלוקצ'יין הודות לפרויקטים החדשים והמוצלחים שלו. המגזין של עולם העסקים Coin Insider סיפר כי צ'ארלס הוא אחד מחמשת האנשים החשובים בעולם קריפטו שאתם חייבים לעקוב אחריהם בפלטפורמת המדיה טוויטר.

קשור: כמה כסף שווה (הון עצמי) מייסד מטבע הקריפטו את'ריום ויטליק בוטרין

לא מעט אנשים בענף המבוזר לעגו להוסקינסון על החזון "ההזוי" שלו. עם זאת, המנהיגות של הוסקינסון הפכה לא מעט מהפרויקטים הנוספים שלו לסיפורי הצלחה גדולים. אז מה השווי ההון עצמי נטו של הוסקינסון? מה הקשר שלו עם אילון מאסק וג'ק דורסי? הוסקינסון יש לו בת זוג?

מה השווי הון עצמי של צ'ארלס הוסקינסון

לאחר שהיה מעורב בבניית בפלטפורמת אתריום לזמן מה, הוסקינסון בסופו של עניין החליט להיפרד מהשותף ויטליק, בעיקר בשל ויכוחים שונים על מה אתריום צריכה להיות. בעוד הוסקינסון רצה שזה יהיה תאגיד פרו הכנסות, ויטליק ושותפים אחרים רצו את פלטפורמת אתריום פחות מכונת ליצירת כסף ויותר מהפכה טכנולוגית שתשנה את עולם הקריפטו.

כמה כסף שווה (הון עצמי) מייסד מטבע הקריפטו קרדנו צ'ארלס הוסקינסון
מייסד המטבע קרדנו צ'ארלס הוסקינסון

מאז, צ'ארלס הוסקינסון הצליח עם לא פרויקטים גדולים כאלה ואחרים בענף קריפטו. אף שאיש באמת יודע בוודאות את ההון המדויק, רוב ההערכות מעמידות את מייסד מטבע קרדנו הוסקינסון על כ-500-600 מיליון דולר. הוסקינסון הוא אמנם לא סופר מיליארדר קריפטו כמו ויטליק בוטרין או טים דרייפר, אבל הוא עדיין אחד ממייסדי המטבעות הדיגיטליים העשירים בעולם המבוזר.

בעקבות עזיבת בעלי קרדנו את פלטפורמת את'ריום, פנה הוסקינסון לחבר אחר בתחום וגם אחד ממייסדי אתריום לשעבר, ג'רמי ווד, כדי לבנות פרויקט בלוקצ'יין חדש בשם IOHK (תפוקת קלט הונג קונג). מערכת IOHK הפכה בסופו של דבר לחברת הנדסה ומחקר אשר מתמקדת בבניית מטבעות קריפטוגרפיים חדשים בשוק, כאשר פרויקט המפתח שלה הוא מטבע קרדנו (ADA).

קשור: מדריך: איך לקנות מטבע קרדנו (ADA) במספר צעדים

מטבע הקריפטו קרדנו הוא סוג של פלטפורמת חוזים חכמים, דומה בהרבה מובנים למטבע Eth אתריום, אם כי יש מספר הבדלים. עבור אחד, עמלת העסקאות של קרדנו נמוכות יותר מאשר באתריום. הוסקינסון חושב שהמטבע הדיגיטלי קרדנו בסופו של דבר יכול להתעלות על אתריום כפלטפורמת החוזים החכמים המובילה בעולם הקריפטו.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: